Підтримані проєкти

Протидія новим загрозам у проблемі насильства над жінками в умовах конфлікту

Проект

Центри рівноваги

Організація
ГО «Громадський Рух «Жіноча Сила України»
Керівник проекту
Дідик Наталія
Бюджет
63300,00 грн
 
Завдяки проекту жінки матимуть практичні інструменти роботи в кризових ситуаціях. Це дасть можливість знизити ризики виникнення критичних ситуацій (домашнє насилля та насилля загалом, що спостерігалось у родинах військових і самих військових, які приймали участь у військових діях в Афганістані в кінці 1980-х років) у сім'ях та у соціумі вцілому. На основі проведеної роботи з'являється реальна можливість вибудувати систематичну професійну роботу практичних психологів, психотерапевтів для допомоги, та головне - профілактики складних психологічних станів серед жінок в родинах учасників АТО.
Проект

Громадська кампанія з протидії насильства над жінками в Луганській області

Організація
ГО «Інститут розвитку та соціальних ініціатив»
Керівник проекту
Валієва Наталя
Бюджет
65000,00 грн
 
В рамках проекту планується проведення інформаційної кампанії з метою привернення уваги до проблеми насильства над жінками в сім’ях учасників АТО, збір даних і аналіз ситуації з насильством над жінками в сім’ях учасників АТО та розробка разом з експертами та органами державної влади обласної програми реабілітації для сімей учасників АТО з метою профілактики насильства над жінками в Луганській області.
Проект

Запобігання та протидія домашньому насильству в сім'ях учасників АТО

Організація
Полтавська обласна федерація східних єдиноборств «Дракон»
Керівник проекту
Кицько Павло
Бюджет
64755,00 грн
 
Проект передбачає створення реабілітаційного Центру для жінок з сімей АТО з наданням їм та сім”ям АТО психологічної, побутової допомоги, проведення оздоровчо-реабілітаційних, спортивних занять, тренінгів та спеціальних індивідуальних занять з запобігання насильству та емоційно- психологічного розвантаження. Передбачається також надання тимчасового прихистку жінкам-жертвам домашнього насильства з сімей АТО в даному Центрі. Федерація має для цього відповідну базу (спортивний зал, тренажерний зал, приміщення для проведення тренінгів та занять, приміщення для прихистку жінок) та висококваліфікованих майстрів-тренерів міжнародного класу.
Проект

"Війна, яка не відпускає": кампанія проти насильства над жінками учасників АТО

Організація
ГО "Центр інформації про права людини"
Керівник проекту
Печончик Тетяна
Бюджет
62000,00 грн
 
Проект «Війна, яка не відпускає: кампанія проти насильства над жінками учасників АТО» покликаний озвучити проблему насильства над жінками в загальноукраїнських ЗМІ, зокрема в жіночих виданнях, або ЗМІ, аудиторія яких переважно жінки. Також в одному із жіночих видань буде розміщена серія фотографій, завдяки яким будуть представлені історії жінок, що замовчують скоєне над ними насильство, і головне – куди їм звертатися по допомогу. По завершенню кампанії – організація прес-конференції за участі представників жіночих організацій, психологів, правозахисників, органів державної влади та інших.