Підтримані проєкти

Візуалізація питань жіночих прав та інтересів

Проєкт

Пліч-о-пліч

Організація
Громадська організація "Інформаційно – освітній центр "Кредо"
Керівник проєкту
Величко Олена
Бюджет
54736,00 грн
 
Проект спрямований на допомогу і підтримку жінок гомосексуальної та бісексуальної орієнтації у вирішенні проблем визнання власної орієнтації, боротьбі з проявами дискримінації, а також у формуванні толерантного ставленні громади до даної групи жінок.
Проєкт

Народный сквер

Організація
Общественное объединение "Женский клуб "Голубка" (Молдова)
Керівник проєкту
Бюджет
31936,00 грн
 
Цель проекта – вовлечь население города Басарабяска (Молдова) в строительство "Сквера Любви и Добра".
Проєкт

Предупреждение домашнего насилия в отношении женщин средствами социокультурной деятельности

Організація
Общественное объединение "Белорусская ассоциация молодых христианских женщин"
Керівник проєкту
Иванюшкина Юлия
Бюджет
53120,00 грн
 
Проект направлен на повышение информированности граждан г.Минска о проблеме домашнего насилия в отношении женщин, а также распространение информации по поводу учреждений, оказывающих помощь пострадавшим от семейной жестокости через организацию уличной акции, включающей в себя бесплатный просмотр фильма по проблеме, организацию работы инсталляционной комнаты и распространение информационно-печатной и рекламной продукции, направленной на актуализацию проблемы. Кроме этого, проект направлен на активную работу со СМИ, государственными и негосударственными организациями для консолидации усилий по решению проблемы домашнего насилия в отношении женщин.
Проєкт

Конкурс художніх робіт з питань ґендерної рівності "Жіноче питання. Вихід є!"Конкурс художніх робіт з питань ґендерної рівності "Жіноче питання. Вихід є!"

Організація
Громадська організація "Спільна справа"
Керівник проєкту
Галліна Анастасія
Бюджет
43560,00 грн
 
Проект спрямований на розкриття та візуалізацію жіночого руху та важливих для жінок проблем, питань ґендеру, рівних прав за допомогою одного з найважливіших інструментів впливу на людську свідомість – художня творчість. Представники творчої студентської молоді набувають розуміння проблем ґендерної рівності завдяки проекту і реалізують його в художніх творах.м
Проєкт

П’ята Міжнародна конференція "Жінка в науці та освіті: минуле, сучасність, майбутнє"

Організація
Громадська організація "Жінки в науці"
Керівник проєкту
Троян Віра
Бюджет
47240,00 грн
 
Разом з Українським центром ґендерної освіти на базі Національного технічного університету України «Київський Політехнічний інститут» та МГО «Жіноча громада» буде організовано роботу П’ятої Міжнародної конференції “Жінка в науці та освіті: минуле, сучасність, майбутнє”. Передбачається обмін міжнародним досвідом щодо ґендерних питань і рівних прав жінок та чоловіків у науковій і освітній сферах, обговорення шляхів подолання ґендерних стереотипів, виховання жіночого лідерства та позитивних практик жіночого руху. За результатами конференції планується розробка пропозицій до Законів про вищу освіту та наукову діяльність.