Підтримані проєкти

Голос жінок і лідерство - Україна. Гранти швидкого реагування для жіночих/феміністичних організацій

Проєкт

Поінформовані мами особливих дітей - означає досвідчені мами

Організація
Ужгородська міська організація Спілки жінок України
Керівник проєкту
Митровцій Валентина
Бюджет
90000,00 грн
 
Надання підтримки мамам -опікункам дітей з інвалідністю, які через карантинні обмеження не мають у повному обсязі доступу до соціальних послуг та необхідних регулярних медичних послуг. В рамках проекту заплановано вебінари, психологічні, юридичні та інші консультації. В результаті роботи проекту буде створено і забезпечно сталість групи самодопомоги мам дітей з інвалідністю в Ужгороді.
Проєкт

Студія соціалізації людей з інвалідністю «Можливості, які поруч»

Організація
ГО Центр розвитку «Жіночий світ»
Керівник проєкту
Зіновенко Олена Олегівна
Бюджет
89050,00 грн
 
Створення дистанційної студії соціалізації для людей з інвалідністю та їх родин з метою надання практичних інструментів самопідтримки, стримання панічних настроїв та підтримки оптимістичного настрою груп. В рамках роботи студії проводитимуться он-лайн зустрічі та консультації, розширюватиметься і посилюватиметься мережа учасниць.
Проєкт

Школа для активісток із Буковини «Спроможні та дієві»

Організація
ГО «Крокри до майбутнього»
Керівник проєкту
Юлія Дупешко-Джус
Бюджет
88600,00 грн
 
Проведення 2-хмісячної школи для активісток Буковини «Спроможні та дієві», що включає он-лайн тренінги та оф-лайн підсумкову зустріч активісток. Мета школи - підвищення спроможності жіночих/феміністичних організацій підтримувати он-лайн зв’язок зі своїми цільовими групами, зокрема вразливими групами жінок та дівчат, надавати послуги цільовим групам он-лайн, а також координуватись з іншими жіночими/феміністичними організаціями та активістками.
Проєкт

Соціально-психологічна підтримка жінок Бердянщини в умовах пандемії COVID-19

Організація
ГО «Жінка майбутнього»
Керівник проєкту
Тартинських Ганна Василівна
Бюджет
70324,00 грн
 
Проект спрямовано на запобігання гендерно-обумовленого і домашнього насильства в сільських регіонах Бердянського району (Осипенківська, Берестівська та Андріївська ОТГ, в які входять 18 сільських рад). В рамках проекту буде проведено он-лайн комплексне навчання соціальних працівниць/ків, що працюють з цими ОТГ, налагоджено систему надання он-лайн консультацій соціальним працівницям/кам і жінкам цільової групи.
Проєкт

Фемінізм онлайн

Організація
Благодійна організація «Інша»
Керівник проєкту
Марина Усманова
Бюджет
28000,00 грн
 
Проведення з активістками, ЛБТ жінками, жінками, постраждалими від множинної дискримінації серії психологічних онлайн груп підтримки на тему переживання ізоляції в умовах непорозуміння з боку людей, які не поділяють їхніх поглядів. Проведення серії онлайн-заходів під загальною назвою «Феміністична кава онлайн» з метою підтримуючого спілкування з однодумицями, створення спільного інтелектуального середовища.
Проєкт

Жінки з інвалідністю і коронавірус

Організація
ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім'я»
Керівник проєкту
Неля Ковалюк
Бюджет
87500,00 грн
 
Проведення, на основі досвіду більше 50 жінок та дівчат з інвалідністю, аналізу впливу COVID-19 на жінок/дівчат з інвалідністю та жінок, які виховують дітей з інвалідністю. Результати аналізу і рекомендації буде поширено на всю Україну. Також в рамках проекту буде організовано вебінари, юридичні консультації, зустрічі з психологами, тематичні консультації для жінок цільової групи.
Проєкт

Забезпечення базових потреб, горизонтальна самоорганізація жінок заради взаємодопомоги

Організація
ГО «Асоціація Ромів ЗОР»
Керівник проєкту
Бублик Марина
Бюджет
90000,00 грн
 
Підтримка ромських жінок, що мешкають у м. Ніжин і профілактика поширення COVID-19 серед ромського населення. Надаватимуться телефонні консультації жінкам, які втратили можливості прибутку під час карантинно-обмежувальних заходів, жінок також буде забезпечено засобами індивідуального захисту.
Проєкт

Онлайн-навчання як інструмент підвищення інституційної сталості громадських організацій

Організація
Дніпропетровська міська громадська організація «Жіночий інформаційно-координаційний центр»
Керівник проєкту
Мірошниченко Оксана
Бюджет
89200,00 грн
 
Підвищення спроможності жіночих/феміністичних організацій через розвиток кадрового потенціалу тренерок/ів онлайн-освіти (методологія розробки заходів з онлайн-навчання, інструменти дистанційної роботи, допомога в адаптації вже наявних матеріалів та навчальних програм до вимог онлайн-комунікацій) з метою відновлення повноцінної діяльності ОГС в надзвичайних умовах, пов’язаних з пандемією COVID-19.
Проєкт

Допомога жінкам зі статусом ВПО для зменшення негативного впливу карантинного режиму

Організація
ГО «Інноваційна дія»
Керівник проєкту
Дмітрієва Світлана
Бюджет
80000,00 грн
 
Підтримка внутрішньо переміщених жінок, що мешкають у Вінницькій області, в період пандемії COVID-19 через проведення психологічних консультацій, а також організацію служби «Он-лайн менторки/няні» для допомоги жінкам, які поєднують роботу з дому із доглядом за дітьми.
Проєкт

Інформаційна кампанія «Прості дії рятують життя»

Організація
ГПО «Егіда-Запоріжжя»
Керівник проєкту
Заїкіна Наталія
Бюджет
89000,00 грн
 
Проведення інформаційно-просвітницької кампанії з протидії домашньому насильству під час пандемії COVID-19. Кампанія включатиме серію вебінарів для соціальних працівниць та журналістів, створення та ротацію на Запорізькому телебаченні та у соціальних мережах 10 відеороликів «Прості дії рятують життя» з правилами поведінки в ситуації насильства та «Завжди поряд» з алгоритмом дій у випадку насильства.
Проєкт

Підтримка жінок силами рівних

Організація
ГО Клуб «Еней»
Керівник проєкту
Сарнацька Аліна
Бюджет
86588,00 грн
 
Надання комплексної підтримки жінкам вразливих груп (споживачкам наркотиків, секс-працівницям, жінкам, які страждають від домашнього насильства) у період пандемії COVID-19. Передбачено проведення навчання для вразливих груп жінок щодо алгоритмів дистанційної шкільної освіти, домашніх ігор з дітьми, пошуку роботи он-лайн, запобігання домашньому насильству. Також команда проекту розповсюджуватиме набори індивідуального захисту
Проєкт

Жіноча сторона карантину

Організація
ВГО «Всеукраїнська жіноча єврейська організація «Проект Кешер»
Керівник проєкту
Войталюк Тетяна
Бюджет
89800,00 грн
 
Надання психологічної підтримки членкиням організації та іншим жінкам під час пандемії COVID-19 та у період соціальних обмежень, через організацію тематичних вебінарів із закордонними експертками, груп он-лайн підтримки та он-лайн консультацій за участі адвокатки, спеціалістки з фінансової грамотності, експертки з психічного здоров'я. Інформація про послуги організації буде розповсюджуватись зокрема через Громадське радіо.