Підтримані проекти

Жінки в політиці - шлях до змін

Проект

Вихід з тіні - дівчата в політиці

Організація
Вінницька міська організація Союзу Українок
Керівник проекту
Пойда Оксана
Бюджет
28000,00 грн
 
Просвіта і підтримка лідерських якостей у дівчат-членів політичних партій та молодіжних партійних організацій. Дослідження ставлення до молодих дівчат, як членів політичних партій, з’ясування їх потреб та наставництво через роботу Клубу молодих лідерок
Проект

Сильна жінка - сильна громада

Організація
Луганська обласна ГО "Молодіжний центр регіонального співробітництва"
Керівник проекту
Дехтярьова Оксана
Бюджет
25607,00 грн
 
Громадьска кампанія сприяння розвитку жіночого руху Луганщини «Сильна жінка – сильна громада» покликана активізувати діяльність жінок у сфері громадського та політичного життя Луганщини, створити платформу для обміну досвідом між жінками, що займають управлінські посади, видати «Довідник активної жінки», що стане першою збіркою на Луганщині, де буде опублікована інформація про жінок-активісток регіону та їх рекомендації щодо розвитку жіночого руху на Луганщині і не тільки.
Проект

Проведення інформаційно-просвітницької акції "Голосуймо за жінок!" в 12 районах Хмельницької областіПроведення інформаційно-просвітницької акції "Голосуймо за жінок!" в 12 районах Хмельницької області

Організація
Хмельницька обласна ГО Подільський центр "Ґендерна рада"
Керівник проекту
Баєва Тетяна
Бюджет
34740,00 грн
 
В березні наступного року розпочнеться виборчий процес в Україні. Вбачаємо за доцільне привернути увагу суспільства до проблем дискримінації жінок в політичній сфері шляхом агітаційної кампанії серед населення та провести навчальний курс для жінок-кандидаток та лідерок з питань ведення виборчої кампанії та публічного виступу, як основних складових виборчої кампанії.

Жінки змінюють себе й свої громади

Проект

Дівчата змінюють світ

Організація
Асоціація жінок "Ініціатива"
Керівник проекту
Плетя Клавдія
Бюджет
27825,00 грн
 
Социально-психологическая работа с девушками – подростками по их успешной интеграции в социальную жизнь. Продвижение на местном уровне закона о ґендерном равенстве.
Проект

Програма підтримки та навчання дівчат "Майстерня успіху"

Організація
Молодіжна організація "Пласт - Національна скаутська організація України"
Керівник проекту
Музала Анна
Бюджет
37500,00 грн
 
Проект складається з декількох етапів: проведення дводенного семінару на тему: «Виховання дівчат в Пласті: фізіологічні та психологічні особливості», проведення соціологічного дослідження для виявлення проблем та потреб дівчат, а також на основі результатів дослідження провести двотижневий літній табір «Майстерня успіху». Табір передбачає тренінги для підвищення мотивації, вирішення конфліктів та проблем, керування власними проектами і, найголовніше, це знайомство та дискусії з успішними жінками (підприємцями, політиками, художницями, громадськими активістками тощо) та вивчення їхнього життєвого успіху. В програму табору включені такі заняття як проектний менеджмент, фандрейзинг, тренінгові заняття з психологічної мотивації, робота зі страхами перед відповідальністю, робота з ризиками, вивчення права жінок, вміння виступати перед публікою, заняття з лідерства, вирішення конфліктів та інноваційні підходи та можливості в громадському та політичному секторі.
Проект

Допомога жінкам: допомогти самим собі

Організація
Жіноча ГО "Lia-Cimislia" (Молдова)
Керівник проекту
Коаде Єлєна
Бюджет
39655,00 грн
 
Данный проект создан для женщин Чимишлийского района. Через осуществления данного проекта мы планируем повысить уровень знаний женщин в области предпринимательской деятельности, права женщин, о важной роли женщин в общественной и политической деятельности. После реализации проекта ожидается более активное внедрение женщин региона в бизнесе, улучшение условий труда, психологическая реабилитация женщин в ситуациях риска и соблюдения их прав.v
Проект

Село моє - моя родина, для мене ти єдине

Організація
Сільська ГО "Скарбниця добрих справ"
Керівник проекту
Твардовська Віта
Бюджет
23516,00 грн
 
В ході виконання проекту буде активізована громада села Галаганівка Снігурівського району Миколаївської області завдяки активної участі жінок в організації і проведенні свята «День села», а також через організацію роботи клубу соціальної активності сільських жінок. Результати та досвід проекту буде поширений на Снігурівський район Миколаївської області.
Проект

Небайдужа жінка – велика сила

Організація
Консультаційно-інформативний жіночий Центр "Зоя"
Керівник проекту
Кургановська Наталя
Бюджет
30000,00 грн
 
Проект спрямовано на підвищення громадської активності сільських жінок та дівчат, посилення їхнього впливу на приняття рішень, що стосується життя селян через навчання та практичні дії. Планується обєднати активних жінок у 8 селах, формування ініціативних груп, навчання їх, громадська діяльность, посиленню впливу на прийняття рішень та заходів, що проходять в селі та стосуються інтересів жінок. Программа навчання охопить питання підвищення самооцінки жінок, реалізації лідерства, ґендерної рівності , протидії насиллю, а також плануванню громадської роботи з урахуванням потреб громади.
Проект

Час змін

Організація
ГО "Інформаційно-освітній центр "Кредо"
Керівник проекту
Любкіна Юлія
Бюджет
37200,00 грн
 
Проект спрямований на допомогу у вирішенні проблем, з якими стикаються лесбіянки та жінки бісексуальної орієнтації (визнання своєї гомо сексуальності, відсутність мотивації до протистояння дискримінації та захист прав та інше.) та на формування у суспільства толерантного ставлення до цієї групи жінок.
Проект

Створимо музей про себе!

Організація
ХОГО "Харківський обласний ґендерний ресурсний центр"
Керівник проекту
Чорна Марія
Бюджет
40000,00 грн
 
Cтворення віртуальної версії першого в Україні Музею історії жіноцтва, історії жіночого та ґендерного руху

Допоможемо жінкам знайти вихід зі скрути

Проект

Жінки проти домашнього насилля

Організація
Юридична клініка Комратv
Керівник проекту
Чобанова Світлана
Бюджет
39750,00 грн
 
Общественная организация Юридическая клиника Комрат, осуществляющая свою деятельность в области защиты прав человека предлагает на Ваше рассмотрение проект «Женщины против домашнего насилия». В связи с тем, что Юридическая клиника имеет большой опыт в области защиты прав человека, считаем, что сможем успешно реализовать указанный проект. Проект «Женщины против домашнего насилия» будет способствовать улучшению положения женщин Молдовы (регион Гагаузия), посредством мероприятий, направленных на предотвращение насилия в семье.
Проект

Громадський десант проти насилля

Організація
Славутицька міська ГО жінок Союзу організацій інвалідів України
Керівник проекту
Вольська Людмила
Бюджет
35000,00 грн
 
Головними завданнями проекту є: Показати громаді Славутича що проблема насилля не тільки існує, а й може торкнутися кожного, якщо не вас самих, та вашої дитини; Створити міську систему протидії насильству в якій будуть задіяні органи влади, правоохоронні органи, соціальні та психологічні служби, громадськість; Створити систему комплексної підтримки жінок-жертв насилля. що потерпають від насильства починаючи з забезпечення захисту з боку міліції (через громадський контроль); Залучити до обговорення проблеми молодь, як цільову аудиторію на майбутнє якої можливо вплинути; Розширити коло активних людей, які продовжать роботу в подальшому, після завершення проекту.
Проект

Центр допомоги жінкам, які потрапили в кризову ситуацію

Організація
Березнегуватський селищний БФ "Берегиня"
Керівник проекту
Мороз Людмила
Бюджет
35000,00 грн
 
В ході проекту в Березнегуватському районі Миколаївської області буде створений Центр допомоги жінкам, які потрапили у кризову ситуацію (домашнє насилля, насилля, торгівля людьми, безробіття, тощо). Ім буде надаватись психологічна, інформаційно-консультативна, юридична, тренінгова та навчальна підтримка, буде працювати група взаємодопомоги «Довіра». Загалом в ході виконання проекту допомога буде надана якнайменш 60-ти жінкам смт. Березнегувате та Березнегуватського району.
Проект

Підтримка жінок під час шлюборозлучного процесу

Організація
Черкаський обласний осередок Всеукраїнської асоціації жінок "Славія"
Керівник проекту
Гончар Юлія
Бюджет
24001,00 грн
 
Під час шлюборозлучного процессу жінки зазнають з боку чоловіків утисків: економічних, психологічних, фізичних, сексуальних. Жінка опиняється в безвихідній ситуації. Проект спрямований допомогти жінці в скрутний час за допомогою створення інформаційно-консультаційного центру допомоги та гарячої телефонної лінії, а також консультації юриста, психолога, видання інформаційних буклетів, організації груп підтримки та тренінгів успішності. На основі даних моніторингу проекту буде підготовлено книгу з узагальненими практичними порадами, необхідною інформацією і позитивним досвідом виходу жінок зі скрути.
Проект

Боротьба з насиллям молодих жінок в Молдові

Організація
Національний інститут жінок в Молдові "Рівноправ'я"
Керівник проекту
Боршевська Лідія
Бюджет
39265,00 грн
 
Действия проекта: обучающие и информационные компании для полицейских и для молодежи по темам насилия над женщинами. Результаты проекта: Формирование у молодежи знаний о насилии над женщинами и отрицательного отношения к проявлениям всех форм насилия; Рост осведомленности полицейских о законодательстве об ответственности за насилие, о методах предупреждения и предотвращения насилия для использования данных знаний в своей работе и профилактике в семьях, где отмечены проявления насилия; Рост знаний в обществе об уголовной ответственности за ґендерное насилие.