Підтримані проєкти

Жінки в політиці - шлях до змін

Проєкт

Підвищення знань жінок села для участі в політичному і громадському житті місцевих громад

Організація
Гродненська районна жіноча організація "Надія" ГО "Білоруський союз жінок" (Білорусь)
Керівник проєкту
Кашенкова Лілія
Бюджет
40000,00 грн
 
Підготувати жінок сільських населених пунктів до більш активної їх участі у виборах місцевих рад, участі в роботі громадських структур місцевих громад.
Проєкт

Змінюємось ми - змінюється суспільство

Організація
ГО "Об'єднання жінок-депутатів міста Полтави"
Керівник проєкту
Латиш Ольга
Бюджет
28000,00 грн
 
Посилення потенціалу та компетенції жінок, які працюють в органах влади, а також жінок- лідерок, які хочуть брати участь у політичному житті й прийнятті рішень для активізації жіноцтва у вирішенні нагальних проблем громади м. Полтави.
Проєкт

Жінка в політиці: долаємо бар'єри та стереотипи

Організація
Херсонська ГО "Ліга ділових та професійних жінок"
Керівник проєкту
Кравець Наталія
Бюджет
39760,00 грн
 
Проект спрямовано на зміну поглядів у громаді щодо місця жінки у процесах прийняття рішень на рівні територіальної громади та підвищення громадської активності жінок-лідерів. В ході реалізації проекту планується провести аналіз через соціологічне дослідження, серію інформаційно-просвітницьких заходів, навчальних студій «Долання бар’єрів та стереотипів - крок до соціально – політичного зросту жінок», радіо-дебатів та вироблення Плану дій щодо чіткого шляху від ініціативи жінок - активісток до прийняття рішень територіальною громадою з його легітимізацією у місцевій громаді.
Проєкт

Ґендерний баланс в суспільно-політичному житті м. Севастополя

Організація
ГО "Жіночі Альтернативи"
Керівник проєкту
Гришина Анастасія
Бюджет
34710,00 грн
 
створення умов з підвищення ролі жінки у процесі прийняття рішень через проведення тренінгової програми «Ґендерна рівність – шляхи забезпечення соціальної справедливості», створення електронного реєстру жінок – лідерів Севастополя з метою формування кадрового резерву для всіх гілок влади та політичних партій, а також проведення просвітницьких заходів на рівні м. Севастополя протягом 2010 р.
Проєкт

Забезпечення рівних можливостей жінок для прийняття рішень

Організація
Інститут прав жінок (Молдова)
Керівник проєкту
Проценко Олена
Бюджет
40000,00 грн
 
сприяння просуванню рівної участі жінок в процесі прийняття державних рішень, в політичному і громадському житті країни. Задачі: сприяти росту знань педагогів з виховання політичної активності в молодих жінок Молдови; сприяти росту знань молодих жінок про можливості політичної та громадської участі; сприяти розвитку інтересу молодих жінок до участі в процесі прийняття рішень.

Жінки змінюють себе й свої громади

Проєкт

Створення жіночого інформаційного центру в Гагаузії

Організація
Центр "Жіноча ініціатива" (Молдова)
Керівник проєкту
Чебану Надія
Бюджет
38399,00 грн
 
Створення регіонального жіночого порталу; розвиток регіональної стратегії в сфері тендеру та інформаційно-комунікативних технологій
Проєкт

Моє жіноче право на безпечне життя

Організація
Вінницька обласна організація інвалідів "А-ВЕСТА"
Керівник проєкту
Полулях Лариса
Бюджет
36280,00 грн
 
Проект розрахований на підняття правової обізнаності дівчаток, які навчаються та проживають в інтернатах Вінницької області: міста Немирова, сіл Ситковець, Нова Прилука, Стрижавка та Прибузьке. В рамках проекту планується підготувати групу тренерів з числа студенток, які є волонтерами організації та ВОМГО «Наше Поділля», які наступним етапом проведуть тренінги з ґендерної рівності, протидії насильству та торгівлі людьми в зазначених інтернатах

Сталий розвиток жіночих НУО

Проєкт

Зміцнення та розвиток Куликівської районної ГО Спілки жінок України

Організація
Куликівська районна організація Спілки жінок України
Керівник проєкту
Масльонка Світлана
Бюджет
15880,00 грн
 
Проект покликаний сприяти організаційному зміцненню та покращенню спроможності Куликівської районної організації Спілки жінок України та сільських жіночих рад Куликівського району шляхом проведення інформаційно-просвітницької кампанії. За допомогою проекту 125 активістів районної організації одержать правову, методичну, теоретичну та практичну підготовку з питань життєдіяльності жіночих організацій і зможуть значно змінити та активізувати роботу, направлену на підвищення активності жінок району та більшого їх залучення до розбудови громадянського суспільства

Ми змінюємо громади через об'єднання

Проєкт

Громада Озерного проти жорстокого поводження з дітьми

Організація
Жіночий інформаційно-консультативний центр
Керівник проєкту
Кулік Людмила
Бюджет
15000,00 грн
 
Проект направлений на об'єднання громади Озерного та органів самоврядування навколо проблеми насильства щодо дітей.
Проєкт

Сільським студентам - гідні умови проживання в гуртожитку

Організація
Миколаївська обласна ГО "Творити добро"
Керівник проєкту
Твардовська Віта
Бюджет
15000,00 грн
 
В ході виконання проекту буде об’єднано зусилля сільських студентів в створенні належних умов проживання в гуртожитку Миколаївського державного аграрного університету з метою покращання матеріально-технічного стану кімнати особистої гігієни дівчат та прання, завдяки активної участі сільських дівчат. Результати та досвід проекту буде поширено на території Миколаївської області.
Проєкт

Регіональна молодіжна політика: від обіцянок - до реальної підтримки!

Організація
Коаліція молодіжних ГО Черкаської області "Молода Черкащина"
Керівник проєкту
Кавальчук Тетяна
Бюджет
7690,00 грн
 
Мета проекту: здійснити повноцінне представлення та захист інтересів молоді Черкаської області підчас розробки бюджету Черкаської області на 2011 рік шляхом аналізу передвиборчих обіцянок депутатів обласної ради щодо реалізації молодіжної політики, публічного обговорення необхідності підтримки молодіжних потреб обласним бюджетом і можливого формату підтримки, подальшого контролю за включенням до бюджету пріоритетних для молоді позицій.
Проєкт

Майданчик спілкування

Організація
Практичне територіальне співтовариство "Успенка"
Керівник проєкту
Стефанешина Ольга
Бюджет
15000,00 грн
 
Проект направлений на вирішення проблеми території – відсутність місць для спілкування, проведення гуртків для школярів та дітей дошкільного віку, зайнятість мешканців села, збереження національних традицій, формування навичок здорового способу життя.
Проєкт

Створення та розвиток групи самодопомоги для малолітніх матерів в м. Бровари

Організація
ГО "Фонд допомоги "Життя"
Керівник проєкту
Сахілова Наталія
Бюджет
15000,00 грн
 
Проект спрямований на створення групи взаємодопомоги для малолітніх матерів в м. Бровари. В рамках проекту передбачається здійснення заходів, спрямованих на залучення громади (зокрема залучити жіночу організацію ГО “Жіноча громада” та ЦСССДМ в м. Бровари) для роботи групи взаємодопомоги, проведення щотижневих зустрічей групи на базі ГО «Фонд допомоги «Життя», а також індивідуальні консультацій психолога для учасників групи. Результатами проекту стануть збільшення кількості активістів з числа жінок та створена система співпраці громади в напрямку роботи з малолітніми матерями.
Проєкт

Спільне рішення - дієвий результат

Організація
ГО "Замличівська"
Керівник проєкту
Мельничук Олег
Бюджет
9640,00 грн
 
«Спільне рішення – дієвий результат» спрямований на впровадження енергозберігаючих заходів у приміщенні фельдшерсько-акушерського пункту, де протікає дах та значна кількість тепла втрачається через вікна та вхідні двері, які частково стали непридатними. В ході реалізації проекту буде замінено та утеплено дах площею 100 м2, замінено 5 вікон площею 6 м2 та 1 вхідні двері площею 1,2 м2, що створить у медичному закладі комфортні умови для надання медичних послуг населенню.
Проєкт

Створення ресурсного центру для підтримки та розвитку ОСББ у Вознесенському р-ні

Організація
Асоціація об'єднань співвласників багатоквартирних будинків "Вогник №2"
Керівник проєкту
Гоманухо Олена
Бюджет
14970,00 грн
 
Проект розпочнеться з інформування громади Вознесенського району. Після чого буде проведено два тренінги для 60 представників громад району, де створені ОСББ, надано консультативна допомога кваліфікованих фахівців – юриста та спеціаліста соціального захисту населення, пройдено навчання на курсах комп’ютерної та Інтернет грамотності. 20 представників громад району відвідають успішну організацію, при якої створено інформаційний центр, щоб перейняти позитивний досвід та відкрити в селі Мартинівське Вознесенського району при офісі Асоціації ОСББ « Вогник №2» ресурсного центру по підтримки та розвитку ОСББ в Вознесенському районі, де мешканці села будуть мати доступ до зовнішньої інформації, а отже й до ресурсів через мережі Інтернет.
Проєкт

Стань відповідальним власником свого житла - створи ОСББ

Організація
Новомосковська районна ГО "Перспективи" Дніпропетровської області
Керівник проєкту
Настека Наталія
Бюджет
14961,00 грн
 
Проект спрямований на проведення інформаційної кампанії з метою привернення уваги населення міста Перещепине та інших населених пунктів Новомосковського району до проблеми якості житлово-комунальних послуг, шляхів її покращення, переваги ОСББ, механізми їх створення.
Проєкт

ОСББ – нова якість життя. Об’єднаймося заради майбутнього!

Організація
Громадська рада дитячих та молодіжних організацій
Керівник проєкту
Євсєєва Надія
Бюджет
14995,00 грн
 
Проект спрямований на створення перших в місті Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, діяльність яких направлена на вирішення соціально-побутових проблем. Для цього в рамках проекту планується об’єднати зусилля і можливості громадської організації, депутатів міської ради (18 дільниць), виконавчого комітету міськради, активних мешканців багатоквартирних будинків і ЗМІ. Планується проведення інформаційної кампанії, навчання представників багатоквартирних будинків, надання правової, консультативної допомоги зі створення ОСББ, організація діяльності зі створення ОСББ, що буде покращувати якість життя Джанкойської громади.
Проєкт

Самоорганізація населення - крок у вирішенні локальних проблем громади

Організація
ГО "Центр сприяння економічного розвитку Калущини"v
Керівник проєкту
Пасічник Марія
Бюджет
14445,00 грн
 
Створення структури самоорганізації населення мешканців багатоквартирних будинків та мікрорайонів м. Калуша, налагодження партнерства між жителями, органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями через систему підвищення рівня обізнаності.
Проєкт

Створення ОСН "Комітет громадських дій "Пробудження"

Організація
ГО "Самоврядна громада"
Керівник проєкту
Плотнікова Інна
Бюджет
15000,00 грн
 
Через діяльність новоствореної Громадської організації «Самоврядна громада» планується: створення органу самоорганізації населення «Комітет громадських дій «Пробудження» з метою реалізації конституційних прав і свобод мешканців мікрорайону для забезпечення умов життя, творчих можливостей та здібностей членів територіальної громади; організація окремих ОСББ в будинках комунальної власності та створення Асоціації ОСББ; злиття всіх форм обслуговування будинків в єдину Управу масиву «Гурт», як господарсько-соціальну структуру, що є логічним продовженням проекту.
Проєкт

Інформаційно-просвітницька кампанія спрямована на захист прав населення Городоцького р-ну в сфері надання соціальних послуг

Організація
Городоцька районна ГО "Перлина"
Керівник проєкту
Пославська Неля
Бюджет
14865,00 грн
 
В рамках проекту передбачається: вивчення проблем жителів міста та району щодо соціального захисту населення, а саме питань якості надання комунальних та соціальних послуг державними службами району та міста; організація зустрічей з представниками влади з метою налагодження діалогу між владою та громадою в сфері надання соціальних послуг; організація зустрічей з активними жінками установ та підприємств різних форм власності; розробка спільного плану ініціатив щодо захисту прав та лобіювання інтересів громад, отримання доступу до інформації про якість і формування ціни на послуги, надання правової допомоги для захисту прав споживачів комунальних та соціальних послуг жителів району та міста.
Проєкт

Коли ми разом, ми це можемо

Організація
Черкаський жіночий центр
Керівник проєкту
Костенко Людмила
Бюджет
15000,00 грн
 
Проект передбачає роботу з жінками пенсійного віку, які складають значну частку населення. Вони нерідко переживають депресивний стан через втрату соціальних зв‘язків, а тому зусилля проекту спрямовані на те, щоб повернути їх до активного життя, наповнити його новими формами і змістом, використавши енергію, знання, набутий досвід на користь громади.
Проєкт

Вдосконалення системи надання соціальних послуг в м. Тернополі

Організація
Тернопільська обласна асоціація жінок
Керівник проєкту
Мацук Марія
Бюджет
13325,00 грн
 
В рамках проекту буде проведено дослідження методом «звітних карток» якості соціальних послуг, що надаються мешканцям міста Тернополя соціальними службами, в тому числі Тернопільським територіальним центром соціального обслуговування пенсіонерів, одиноких непрацездатних громадян. За результатами дослідження будуть вироблені та обговорені під час зібрання за круглим столом пропозиції щодо вдосконалення структури та якості соціальних послуг, що надаються тернополянам.
Проєкт

Заощаджуй ресурси - покращуй екологію міста!

Організація
Вознесенська міська ГО "Центр активності локальної "Сузір'я"
Керівник проєкту
Бальцер Вікторія
Бюджет
15000,00 грн
 
В рамках проекту планується створення двох контейнерних майданчиків для роздільного збору твердих побутових відходів (далі ТПВ) на базі пілотних шкіл міста. До складу майданчика увійдуть 3 контейнери: 1 контейнер для збору пластмаси та скла, другий - для збору паперу та третій для збору інших ТПВ. З метою зміни свідомості учнів, формування дбайливого ставлення до ресурсів громади та безпосередньої участі у сортуванні та роздільному зборі ТПВ - планується проведення інформаційно-просвітницької компанії із залученням учнів шкіл та вчителів.

Проекти, підтримані в рамках програми міні-грантів «Перший крок до успіху»

Проєкт

Хто в домі хазяїн?

Організація
Керівник проєкту
Шуст Анна
Бюджет
1440,00 грн
 
Візуалізація стереотипів ґендерного дисбалансу в українському суспільстві шляхом демонстрації та обговорення з глядачами театральної постановки "Хто в домі хазяїн?" (пока в школах району та Будинку Культури міста). Проведення конкурсу творчих робіт серед школярів на ґендерну тематику.
Проєкт

Молода! Успішна! Активна!

Організація
Керівник проєкту
Олійник Софія
Бюджет
5000,00 грн
 
Допомога у розвитку та заохочення до самореалізації та активізації молодих дівчат - лідерів міста Сокаля та Сокальщини шляхом організації семінарів, тренінгів, зустрічей з успішними жінками та просто молодими дівчатами, які вже досягнули певного успіху. Виготовлення інформаційного короткометражного фільму, режисерами, сценаристами та акторами якого будуть самі дівчата.
Проєкт

Не дай себе одурити

Організація
Керівник проєкту
Близнюк Аліна
Бюджет
4960,00 грн
 
Підвищення обізнаності та поінформованості дівчаток групи ризику щодо проблеми торгівлі людьми. Проведення ряду лекцій та зустрічей з молоддю, висвітлення проблеми в ЗМІ, виготовлення та розповсюдження інформаційно-просвітницької продукції.
Проєкт

ЕКО-асфальт або ґрунто-ПОСЕЛЕННЯ?

Організація
Керівник проєкту
Ших Юлія
Бюджет
1677,00 грн
 
Організація у м. Львові фотовиставки, яка присвячена репрезентації альтернативного (міському та сільському) стилю життя – життя в екопоселенні.
Проєкт

Дитячий клуб дозвілля парку "Знесіння"

Організація
Керівник проєкту
Чишинська Ганна
Бюджет
5000,00 грн
 
Сприяння організованого та пізнавального дозвілля дітей молодшого шкільного віку міста Львова шляхом проведення «Клубу молодіжного лідерства» через створення тематичних профільних майстерень.
Проєкт

Висока посада – БАТЬКО!

Організація
Керівник проєкту
Цикарєва Наталія
Бюджет
2767,00 грн
 
Виховання свідомих стосунків у сім’ях між батьками та підлітками шляхом проведення семінару-тренінгу "Висока посада - Батько". Організація прес-конференції.
Проєкт

Творча майстерня «МІМОЗА» - альтернативний засіб дозвілля

Організація
Керівник проєкту
Муравйова Олена
Бюджет
5000,00 грн
 
Започаткування досвіду творчих майстерень по ліпці із полімерної глини прикрас та сувенірів руками дітей-сиріт та позбавлених батьківського опікунства в Червоноградській школі-інтернаті. Проведення благодійного аукціону.
Проєкт

Ціна питання: 15 років життя!

Організація
Керівник проєкту
Мірошник Раїса
Бюджет
5000,00 грн
 
Боротьба зі шкідливими звичками серед підлітків віком від 13 до 16 років у м. Херсоні шляхом зниження рівня паління та вживання алкогольних напоїв. Проведення інтерактивних занять зі школярами, зустрічей з лікарями, конкурсу малюнку серед сиріт, організація анти тютюнового флешмобу.
Проєкт

Радість дитинства

Організація
Керівник проєкту
Кожевнікова Лідія, Максимчук Світлана
Бюджет
10000,00 грн
 
Надання постійної матеріальної допомоги дітям – сиротам, дітям із малозабезпечених сімей. Підвищення інтересу суспільства до благодійної діяльності, спрямованої на допомогу дітям, шляхом впровадження рекламних кампаній, соціальних акцій та залучення небайдужих верств населення. Інформування молоді що до питання абортів, проведення акцій. Створення дитячої благодійної організації.
Проєкт

Школа активної молоді

Організація
Керівник проєкту
Заник Христина
Бюджет
5000,00 грн
 
Комплекс взаємопов’язаних системних заходів, спрямованих на виховання активної молоді віком 16-21 років, залучення її до громадського життя міста, допомога в реалізації її творчого та інтелектуального потенціалу. Навчальна програма школи – серія тренінгових занять, що включають теоретичні та практичні модулі.
Проєкт

Ґендерна просвіта молоді Житомирщини

Організація
Керівник проєкту
Добрякова Ольга, Демусь Юлія, Покотило Юлія
Бюджет
15000,00 грн
 
Підвищення рівня ґендерної обізнаності молоді Житомирщини шляхом проведення серії тренінгів, «ґендерного геокешингу» та випуску газети на ґендерну тематику.
Проєкт

Становлення Юнкорівського руху у місті Маріуполі

Організація
Керівник проєкту
Гунченко Тетяна
Бюджет
5000,00 грн
 
Становлення юнкорівського руху в м. Маріуполі шляхом об’єднання шкільних-прес-центрів міста та їх навчання у міський молодіжній громадській організації «Ліга юних журналістів м. Маріуполя», створення інформаційного сайту Ліги.
Проєкт

Школа Бізнес-лідерок

Організація
Керівник проєкту
Вертеба Яна
Бюджет
4987,00 грн
 
Стимулювання молодих жінок до започаткування власної справи, розвиток дівочого лідерства та подолання ґендерних стереотипів шляхом проведення навчально-методичного семінар-тренінгу та обмін досвідом з успішними жінками-підприємцями м. Маріуполя, написання бізнес-планів учасницями проекту.
Проєкт

Створення центру сприяння соціальної адаптації дітей трудових мігрантів

Організація
Керівник проєкту
Вдовіченко Анастасія
Бюджет
4865,00 грн
 
Підвищення поінформованості громади про проблеми дітей трудових мігрантів (особливо дівчаток). Створення Центру сприяння соціальної адаптації та підтримки.