Підтримані проєкти

Консолідація зусиль жіночих організацій задля активізації участі жінок у процесах прийняття рішень

Проєкт

Ґендерна експертиза як інструмент ефективної роботи органів місцевого самоврядування

Організація
ГО «Маріупольський ґендерний центр» (Україна)
Керівник проєкту
Дегтеренко Анастасія
Бюджет
43180,00 грн
 
Проект спрямовано на посилення можливостей жінок в органах місцевого самоврядування, розвиток ґендерної чуйності працівниць /працівників органів місцевого самоврядування для посилення роботи з обліку потреб жінок, забезпечення ґендерної рівності в прийнятих рішеннях і діях.
Проєкт

Активізація жінок Хмельниччини в політичній сфері шляхом клубної роботи

Організація
Хмельницька обласна громадська організація Подільський центр «Ґендерна рада» (Україна)
Керівник проєкту
Баєва Тетяна
Бюджет
44050,00 грн
 
Активізація жінок Хмельницької області в політичній сфері шляхом організації роботи Клубу жінок-політиків. Проведення інформаційно-просвітницької діяльності в районах області з метою привернення уваги до ґендерних проблем та пошуку жінок, що прагнуть займатись політичною діяльністю (Інформаційна кампанія: прес-клуби, круглі столи, розповсюдження інформаційних матеріалів). Залучення жінок до політичної діяльності шляхом проведення зустрічей з успішними жінками, представниками політичних партій та місцевих ЗМІ, тренінгів з питань ґендерної політики, розробки дорожньої карти просування жінок в політику.

Підвищення обізнаності з питань прав жінок і ґендерної рівності серед громадськості

Проєкт

Просування ідеї ґендерної рівності в Україні

Організація
Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна» (Україна)
Керівник проєкту
Бочкор Наталія
Бюджет
48000,00 грн
 
Розробка, друк та розповсюдження інформаційних матеріалів про основні засади ґендерної політики для депутатів Верховної Ради України з метою розвіяння стереотипних та хибних уявлень про ґендерну політику, що склалися внаслідок діяльності анти-ґендерних рухів в Україні, а також роз’яснення сутності ґендерної рівності та її переваг для України.
Проєкт

Інформаційна кампанія з популяризації внеску жінок у соціально-економічний розвиток Житомирщини

Організація
Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет» (Україна)
Керівник проєкту
Кривой Наталія
Бюджет
45500,00 грн
 
Проект спрямований на популяризацію внеску жінок у соціально-економічний розвиток Житомирщини. Передбачає підготовку інтерв’ю, фото- й відеоматеріалів з успішними жінками області; розробку електронного журналу-мультими «Жінки, які творять історію Житомирщини»; організацію та проведення Конкурсу для представників ЗМІ на найкращий репортаж до 8 Березня про внесок жінок у соціально-економічний розвиток Житомирщини; презентацію результатів проекту у форматі фотовиставки «Жінки, які творять історію Житомирщини».
Проєкт

Формування ґендерної культури молодих подолян: інформаційно – просвітницький вектор

Організація
Вінницька громадська організація «Інформаційно – просвітницький центр «ВІСЬ» (Україна)
Керівник проєкту
Дубина Світлана
Бюджет
39750,00 грн
 
Проведення інформаційно – просвітницької кампанії на Вінниччині, створення співтовариства районних координаторок молодіжних просвітницьких активностей з метою формування ґендерної культури серед представників територіальної громади віком 18 – 27 років.
Проєкт

Цікаво та правдиво про ґендер

Організація
Громадська організація «Інформаційно-консультативний жіночий центр» (Київ, Україна)
Керівник проєкту
Суслова Олена
Бюджет
46000,00 грн
 
Розробка цікавих доступних просвітницьких матеріалів про ґендер для дітей і дорослих, не знайомих з проблематикою. Матеріали будуть поширюватися через Ґендерну стратегічну платформу (ҐСП), мережі «СТОП-насильству», Уповноважувальна освіта, соціальні мережі та цільовою розсилкою через національний прес-клуб «Українська перспектива» на регіональні інтернет-змі з метою протидії спекуляціям та недостовірній пропаганді проти утвердження ґендерної рівності та вихованні на цінностях ґендерної гідності та розбудови культури миру в суспільстві.
Проєкт

Ґендерное развитие общества АТО Гагаузия

Організація
Европейский Центр «Про-Европа» в Комрате (Молдова)
Керівник проєкту
Митиогло Людмила
Бюджет
44000,00 грн
 
Проект преследует цель повышения осведомленности и осознания женщинами своих прав, а также осознание обществом роли и значимости женщины для активного и полноценного участия в жизни сообщества. Для достижения результата, будут приглашены успешные женщины страны и региона, которые на своем опыте покажут важность активного вовлечения женщин в различные сферы жизнедеятельности сообщества. Комплексное обсуждение темы ґендерного равенства и повышение уверенности женщин будет обеспечено через телевизионные передачи, статьи в газетах, информационные ролики.
Проєкт

Роботодавці Дніпропетровщини – на захисті прав жінок у сфері праці!

Організація
Дніпропетровська міська громадська організація «Жіночий інформаційно-координаційний центр» (Україна)
Керівник проєкту
Лічманенко Олена
Бюджет
48000,00 грн
 
Мета проекту: сприяти формуванню стійкої громадської думки у роботодавців про необхідність утвердження ґендерної рівності в соціально-економічній сфері шляхом проведення для них активної інформаційно-просвітницької кампанії, спрямованої на підвищення рівня правової обізнаності даної категорії населення щодо провідних принципів ґендерної рівності в країнах Європи, інформування про вимоги чинного ґендерного законодавства України, подолання ґендерних стереотипів стосовно професійної зайнятості жінок і чоловіків.
Проєкт

Медіа-підтримка просування ґендерної рівності в місцевих громадах

Організація
Чернігівська обласна організація Спілки жінок України (Україна)
Керівник проєкту
Дорожкіна Ірина
Бюджет
47770,00 грн
 
Метою цього проекту є активізація діяльності жіночих громадських організацій Чернігівської області спільно з органами державної влади та місцевого самоврядування, ЗМІ у напрямку подолання ґендерних стереотипів, формування ґендерної культури, здійснення впливу на громадську думку щодо необхідності утвердження ґендерної рівності в місцевих громадах та суспільстві в цілому.

Посилення ініціатив із захисту прав жінок, які страждають від насильства в сім’ї та покращення системи надання послуг таким жінкам

Проєкт

Ефективна допомога жінкам, що потерпають від насильства в сім’ї

Організація
Рівненське обласне об’єднання громадян «Центр підтримки громадських ініціатив «ЧАЙКА»
Керівник проєкту
Гунько Лариса
Бюджет
37930,00 грн
 
Діяльність в рамках проекту передбачатиме проведення інформаційних кампаній у ЗМІ для підвищення рівня обізнаності населення Рівненщини з проблеми насильства в сім’ї та способів її вирішення, забезпечення доступу жінок, що потерпають від насильства, до кваліфікованої психологічної підтримки , юридичних консультацій та правового супроводу, отримання можливості індивідуального соціального супроводу, забезпечення інформаційними матеріалами.
Проєкт

Разом проти насильства

Організація
Громадський Рух "Віра, Надія, Любов"
Керівник проєкту
Бобровник Ірина
Бюджет
38000,00 грн
 
Підтримка роботи інформаційної лінії з питань попередження насильства в сім'ї в Одеській області, проведення інформаційно-просвітницької роботи серед населення, видання брошури та розміщення зовнішньої реклами.
Проєкт

Сім’я без насильства – майбутнє України

Організація
Запорізька обласна громадська організація «Об’єднання психологів та психоаналітиків «ВЗАЄМОДІЯ»
Керівник проєкту
Куратченко Ірина
Бюджет
38000,00 грн
 
Профілактика та корекція наслідків фізичного та психологічного насильства над жінками та дітьми в сім’ї.
Проєкт

Забезпечення доступності до притулків для жінок, які страждають від насильства в сім’ї

Організація
Жіночий інформаційно-консультативний центр
Керівник проєкту
Бабенко Ірина
Бюджет
37955,00 грн
 
Проект спрямовано на надання жінкам, жертвам сімейного насильства комплексної допомоги: психологічної, юридичної, інформаційної та безпечного притулку. Інформаційна кампанія сприятиме поширенню інформації про можливі види допомоги, що надає громадська організація шляхом розповсюдження плакатів – наклейок в транспорті, в громадських місцях; через дільничних інспекторів міліції та державні соціальні служби, через пресу, телебачення та Інтернет.
Проєкт

Покращення захисту жінок від насильства в сім’ї

Організація
Західноукраїнський центр «Жіночі перспективи»
Керівник проєкту
Федькович Галина
Бюджет
38000,00 грн
 
Проект спрямований на покращення доступу потерпілих від насильства в сім’ї до юридичних та психологічних послуг, та покращення захисту прав потерпілих в суді. Цілі проекту будуть досягнуті шляхом надання юридичних та психологічних консультацій жінкам-потерпілим від насильства в сім’ї та представлення їх інтересів у судових справах.
Проєкт

Протидія домашньому насильству у віддалених районах Львівської області

Організація
Благодійний Фонд «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ» (Кризовий Центр для жінок)
Керівник проєкту
Голинська Наталія
Бюджет
37985,00 грн
 
Проект передбачає роботу з жінками, які стали жертвами насильства в сімї та членами їх родин. Усі заходи поекту спрямовані на забезпечення психологічної підтримки для жінок, відновленні їхньої віри у своє життя та майбутнє, сприяння у вирішенні їхніх проблем через співпрацю з державними органамит та їншими неурядовими організаціями.
Проєкт

Соціальні стандарти надання психологічної допомоги жінкам - жертвам насильства

Організація
Всеукраїнська громадська організація «РОЗРАДА»
Керівник проєкту
Бондаровська Валентина
Бюджет
37955,00 грн
 
Проект передбачає розробку і апробацію матеріалів для соціальних стандартів надання психологічної допомоги жінкам - жертвам насильства: методик допомоги, програм навчання практичних психологів, які працюють у відповідних державних установах і НДО, визначення етичних засад, індикаторів надання такої допомоги, форм реєстраційних матеріалів, порядку моніторингу вказаної допомоги, а також публікацію 1 - ї брошюри для психологів і 1-го буклета з моніторингу наданої допомоги.
Проєкт

Центр надання послуг жінкам, що постраждали від домашнього насильства

Організація
Товариство феміністок «Прогресивні жінки»
Керівник проєкту
Козлова Наталія
Бюджет
38000,00 грн
 
Створення Центру надання послуг жінкам, що постраждали від домашнього насильства шляхом організації психологічних консультацій, соціального супроводу жінок, що телефонують на Гарячу лінію. Проведення кампанії по залучення в якості волонтерок жінок з певним життєвим досвідом для соціального супроводу постраждалих жінок та організації груп підтримки.
Проєкт

Покращення системи надання допомоги жінкам Волинської області, які стали жертвами насильства в сім’ї

Організація
Обласне громадське об'єднання «Волинські перспективи»
Керівник проєкту
Пахом’юк Ніна
Бюджет
37800,00 грн
 
Налагодження конструктивного співробітництва на обласному рівні між громадськими та державними організаціями для покращення системи реагування на випадки насильства та погроз у сім’ї щодо жінок та дітей, а також соціальної та психологічної реабілітації жертв насильства, надання їм кваліфікованої юридичної допомоги.
Проєкт

“Гаряча лінія” на допомогу жінкам, постраждалим від насильства в сім’ї

Організація
Кіровоградська обласна інформаційна служба з актуальних питань жіноцтва
Керівник проєкту
Сергєєва Оксана
Бюджет
37090,00 грн
 
Проект буде спрямовано на надання інформаційно-консультаційної допомоги жінкам, які перебувають в кризовому стані та постраждали від насильства в сім’ї, що передбачає організацію безперебійної роботи “Гарячої лінії” в м. Кіровограді. Крім цього буде організовано систематичне юридичне і психологічне консультування постражалих та організовано можливість їх перенаправлення до кризових центрів та організацій по соціальному захисту. Створення групи самодопомоги для інформаційно-просвітницької діяльності в м. Кіровограді, надання консультацій за принципом "рівний-рівному" з проблем насильства в сім’ї.

Проекти, підтримані в рамках програми міні-грантів «Перший крок до успіху»

Проєкт

Весняний англомовний табір для дітей-сиріт

Організація
Керівник проєкту
Ільницька Юлія
Бюджет
1400,00 грн
 
Проведення англомовного табору студентами факультету іноземних мов ЛНУ ім. Івана Франка для дітей з сиротинця. Підвищення рівня знань англійської мови у підлітків, їх обізнаності з ґендерними питаннями та питаннями торгівлі людьми шляхом проведення тренінгів, уроків та різноманітних тематичних заходів..

Перший крок до успіху: Міжнародна ініціатива

Проєкт

Організація
Керівник проєкту
Шершун Анастасія
Бюджет
4000,00 грн
 
Розробка дизайну та змісту поліграфічної продукції, розповсюдження матеріалів про початок програми «Перший крок до успіху» в 3 містах Молдови.
Проєкт

Організація
Керівник проєкту
Постовану Ольга
Бюджет
3600,00 грн
 
Розробка матеріалів та розміщення їх в ЗМІ, створення сторінки у популярних соціальних мережах в Молдові про початок реалізації молодіжної програми «Перший крок до успіху» для молодих жінок та дівчат Молдови. Створення на прокрутка на радіо аудіо-роліку про конкурс «Перший крок до успіху в Молдові – 2013».
Проєкт

Організація
Керівник проєкту
Вертеба Яна
Бюджет
2440,00 грн
 
Запуск контекстної реклами програми «Перший крок до успіху» в соціальних мережах «Вконтакте» та «Facebook».
Проєкт

Організація
Керівник проєкту
Галліна Анастасія
Бюджет
4900,00 грн
 
Зйомка презентаційного фільму (роліку) успішних історій переможниць програми «Перший крок до успіху». Розміщення фільму в популярних соціальних мережах та трансляція в кінотеатрі ім.І.Франка перед сеансами фільмів.
Проєкт

Організація
Керівник проєкту
Кожевнікова Лідія
Бюджет
1400,00 грн
 
Створення інформаційного плакату про Програму "Перши крок до успіху" та розповсюдження плакатів у навчальних закладах Волинської, Донецької та Житомирської областях. Створення та підтримка сторінки в соціальній мережі «Вконтакте» програми «Перший крок до успіху».
Проєкт

Організація
Керівник проєкту
Тарасенко Наталія
Бюджет
4460,00 грн
 
Організація конкурсу та проведення форуму дівчат-лідерок міста Житомир з використанням успішних історій переможниць програми "Перший крок до успіху" у фільмі «Ти також зможеш», проведення майстер-класів на методикою World-café.

Перший крок до успіху: «Глобальна ініціатива з обізнаності щодо раку молочної залози»

Проєкт

Проект «ProtectYourself»

Організація
Керівник проєкту
Добрякова Ольга, Сахневич Ольга
Бюджет
9000,00 грн
 
Проект спрямований на підвищення рівня обізнаності молоді Житомирщини щодо проблеми раку молочної залози шляхом проведення фото-художнього конкурсу серед молоді Житомира віком від 14-23 років на дану тематику , проведення фото-виставки для широкого загалу міста та розповсюдження чашок до кафе та інших установ, що відвідує молодь міста з найкращими роботами учасників конкурсу для постійного нагадування, що потрібно берегти своє здоров’я.
Проєкт

Фото проект «Я хочу бути здоровою»

Організація
Керівник проєкту
Кожевнікова Лідія, Максимчук Світлана
Бюджет
4500,00 грн
 
Поширення інформації щодо проблеми захворювання на рак молочної залози, шляхом залучення до участі жінок та дівчат м. Луцька. Учасниці будуть запрошені у фотостудію, де вони отримають корисну інформацію про цю недугу, та зроблять тематичний портрет із надписом «Я хочу бути здоровою», для того щоб встановити його як головне фото своєї сторінки у соціальних мережах. Наприкінці акції з усіма отриманими портретами розроблено та надруковано тематичні плакати: «Я хочу бути здоровою» з інформацією щодо захворювання на РМЗ, і розповсюджені у клініках та медпунктах м. Луцька.
Проєкт

Підвищення обізнаності щодо раку молочної залози в сільській місцевості

Організація
Керівник проєкту
Артьомова Ася
Бюджет
2500,00 грн
 
Проектом заплановано підвищення самосвідомості жінок – мешканок села щодо відповідального ставлення до свого здоров’я, підвищення обізнаності сільської громади щодо раку молочної залози через організацію інформаційної програми та консультацій з фахівцями.