Підтримані проєкти

Посилення ініціатив із захисту прав жінок, які страждають від насильства в сім’ї та покращення системи надання послуг таким жінкам

Проєкт

Надання допомоги жертвам насильства в сім'ї

Організація
Міжнародний жіночий правозахисний центр "Ла Страда - Україна"
Керівник проєкту
Левченко Катерина
Бюджет
114580,00 грн
 
ПІдтримка безперервної роботи національної гарячої лінії з надання допомоги жертвам насильства в сім'ї
Проєкт

Покращення системи надання допомоги жінкам Волинської області, які стали жертвами насильства в сім’ї

Організація
Обласне громадське об'єднання "Волинські перспективи"
Керівник проєкту
Пахом'юк Ніна
Бюджет
37950,00 грн
 
Покращити нашу роботу зможе тренінг для представників ЗМІ Волинської області «Етичні засади висвітлення проблеми домашнього насильства у ЗМІ». Він дасть змогу представникам ЗМІ області отримати всі необхідні знання з правової та психологічної тематики щодо написання статей та публікацій про проблему домашнього насильства. Оскільки непрофесійне висвітлення не сприяє зменшенню випадків домашнього насильства, а навпаки, навіть, сприяє поширенню цього явища у суспільстві. Журналісти усвідомлять всю важливість проблеми та свою роль у допомозі вирішення ситуації, яка склалася.
Проєкт

Центр надання послуг жінкам, що постраждали від домашнього насильства

Організація
Товариство феміністок «Прогресивні жінки»
Керівник проєкту
Козлова Наталія
Бюджет
38000,00 грн
 
Cтворення притулку. Також необхідна наявність постійної соціальної реклами в громадських місцях
Проєкт

Соціальні стандарти надання психологічної допомоги жінкам - жертвам насильства

Організація
Всеукраїнська громадська організація «РОЗРАДА»
Керівник проєкту
Бондаровська Валентина
Бюджет
38000,00 грн
 
Для більш сталого ефекту та кращого закріплення результатів групової роботи, необхідно психологічна підтримка жінок через можливість участь в групі підтримки. З метою надання ефективної психологічної допомоги жінкам жертвам домашнього насильства на всіх рівнях, доповнити нормативно-правову базу України розробленими соціальними стандартами психологічної допомоги жінкам жертвам насильства. Доцільно широко презентувати матеріали щодо стандарту психодлогічної допомоги серед всіх організацій - учасниць Проекту УЖФ для їх апробації.
Проєкт

Протидія домашньому насильству у віддалених районах Львівської області.

Організація
Благодійний Фонд «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ»
Керівник проєкту
Козанкевич Олександра
Бюджет
38000,00 грн
 
Буде залучено два психологи, які чергуватимуться у веденні занять, зможуть надати індивідуальні консультації для більшої кількості бенефіціарок. По-друге, кількість осіб в групах підтримки зменшиться до 10-12 чоловік. При потребі створюватимуться нові групи. З попереднього досвіду бачимо, що робота в малих групах є більш ефективною. По-третє, буде вестися активна робота з соціальними установами нашого міста, міліцією, а також плануємо здійснити виїзні тренінги для розповсюдження інформації про нашу діяльність в навколишніх містах та селах. В цьому році ми передбачили проведення прес-конференції та двох виїзних занять в регіони.
Проєкт

Мовчати не треба! Набери „Телефон довіри”

Організація
Кіровоградська обласна інформаційна служба з актуальних питань жіноцтва
Керівник проєкту
Федорова Тетяна
Бюджет
38000,00 грн
 
Проведення навчального тренінгу для дільничних інспекторів міста Кіровограда з метою підвищення їх компетентності з питань насильства в сім’ї. Виготовлення креативного календаря „Насильство в сім’ї”, який буде відображати дні та години прийому юриста та психолога, рекламувати „Телефон довіри”. Надання можливості постраждалим пройти індивідуальний реабілітаційний курс психологічного напрямку для жертв насильства в сім’ї з метою зниження ступеня їх вразливості потрапляння в подібні ситуації. В разі потреби буде надана можливість стаціонарного перебування у Кризовому центрі соціально-психологічної допомоги.
Проєкт

Разом проти насильства

Організація
Громадський Рух "Віра, Надія, Любов"
Керівник проєкту
Бобровник Ірина
Бюджет
38000,00 грн
 
Підтримка роботи інформаційної лінії з питань попередження насильства в сім'ї в Одеській області, проведення інформаційно-просвітницької роботи серед населення, видання брошури та розміщення зовнішньої реклами.
Проєкт

СІМ’Я БЕЗ НАСИЛЬСТВА – МАЙБУТНЕ УКРАЇНИ

Організація
Запорізька обласна громадська організація «Об’єднання психологів та психоаналітиків «ВЗАЄМОДІЯ»
Керівник проєкту
Куратченко Ірина
Бюджет
38000,00 грн
 
Профілактика та корекція наслідків фізичного та психологічного насильства над жінками та дітьми в сім’ї.
Проєкт

Покращення захисту жінок від насильства в сім'ї

Організація
Західноукраїнський центр «Жіночі перспективи»
Керівник проєкту
Федькович Галина
Бюджет
38000,00 грн
 
Проект спрямований на покращення доступу потерпілих від насильства в сім’ї до юридичних та психологічних послуг, та покращення захисту прав потерпілих в суді. Цілі проекту будуть досягнуті шляхом надання юридичних та психологічних консультацій жінкам-потерпілим від насильства в сім’ї та представлення їх інтересів у судових справах.
Проєкт

Ефективна допомога жінкам, що потерпають від насильства в сім’ї

Організація
РООГ "Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка"
Керівник проєкту
Гунько Лариса
Бюджет
38000,00 грн
 
1) Проведення активної профілактичної роботи серед молоді щодо неприпустимості будь-яких проявів насильства та дискримінації із застосуванням інноваційних інтерактивних методів роботи – для цього провести навчання та залучити до проведення заходів (акцій) новостворений Центр волонтеріату Рівненського Палацу дітей та молоді. 2) Продовження активної роботи у віддалених сільських місцевостях для покращення доступу до ефективної, вчасної та кваліфікованої допомоги жінкам, що потерпають від насильства в сім’ї – спільні виїзди з мобільним консультаційним пунктом обласного ЦСССДМ. 3) Підвищення фахових навиків потерпілих та сприяння працевлаштуванню.

Проекти, підтримані в рамках програми міні-грантів «Перший крок до успіху»

Проєкт

Я МОЖУ ТОМУ, ЩО Я ХОЧУ!

Організація
Керівник проєкту
Марків Марія
Бюджет
5000,00 грн
 
У форматі методики «лекції-тренінгу» молоді дівчата матимуть можливість навчитись конкретизувати свої мрії/бажання, ставити цілі, складати стратегічний план досягнення цілей, визначати пріоритети, навчитись розумно керувати часом.
Проєкт

Правова просвіта активістів студентського самоврядування ВНЗ м. Житомира

Організація
Керівник проєкту
Безсмертна Вікторія
Бюджет
5000,00 грн
 
Підвищення рівню обізнаності активістів студентського самоврядування вищих навчальних закладів міста Житомир з питань прав людини; підвищення рівню поінформованості студентів навчальних закладів з приводу їхніх прав та обов’язків, шляхом проведення тренінгів, навчальних квестів та публікацією журналу-мультими.
Проєкт

Одна батарейка від сім'ї - 400 літрів чистої Тилігульської води

Організація
Керівник проєкту
Котельнікова Юлія
Бюджет
5000,00 грн
 
Вирішення проблеми утилізації відпрацьованих елементів живлення на території селищ прилеглої до Тилігульської лагуни, шляхом створення пунктів збору батарейок в 12 навчальних закладах та 2-х Регіональних ландшафтних парках; підвищення екологічної обізнаності (освіченості та свідомості) місцевого населення через проведення навчально-виховних семінарів "Сміття навколо нас".
Проєкт

Жінки у владі" або "Кроки жінки у політиці

Організація
Керівник проєкту
Шегда Наталя
Бюджет
5000,00 грн
 
Допомога молодим активісткам реалізувати себе у представницьких органах влади, через проведення для дівчат тренінгів та зустрічей з успішними жінками, а також організацію стажування у місцевих органах влади.
Проєкт

Відкрий своє серце!

Організація
Керівник проєкту
Горбач Наталія
Бюджет
4535,00 грн
 
Налагодження  стосунків, порозуміння між громадою і людьми з обмеженими можливостями, набуття практичних навичок активної участі молоді  в житті міста,  формування толерантного, позитивного ставлення молоді до «особливих» людей, залучення молодих людей до благодійної, волонтерської діяльності. Діяльність проекту буде здійснюватися через акції, свята, флеш-моби, фотовиставки, білборди, та ін.