Підтримані проекти

Посилення ініціатив із захисту прав жінок, які страждають від насильства в сім’ї та покращення системи надання послуг таким жінкам

Проект

Надання допомоги жертвам насильства в сім'ї

Організація
Міжнародний жіночий правозахисний центр "Ла Страда - Україна"
Керівник проекту
Левченко Катерина
Бюджет
114580,00 грн
 
ПІдтримка безперервної роботи національної гарячої лінії з надання допомоги жертвам насильства в сім'ї
Проект

Покращення системи надання допомоги жінкам Волинської області, які стали жертвами насильства в сім’ї

Організація
Обласне громадське об'єднання "Волинські перспективи"
Керівник проекту
Пахом'юк Ніна
Бюджет
37950,00 грн
 
Покращити нашу роботу зможе тренінг для представників ЗМІ Волинської області «Етичні засади висвітлення проблеми домашнього насильства у ЗМІ». Він дасть змогу представникам ЗМІ області отримати всі необхідні знання з правової та психологічної тематики щодо написання статей та публікацій про проблему домашнього насильства. Оскільки непрофесійне висвітлення не сприяє зменшенню випадків домашнього насильства, а навпаки, навіть, сприяє поширенню цього явища у суспільстві. Журналісти усвідомлять всю важливість проблеми та свою роль у допомозі вирішення ситуації, яка склалася.
Проект

Центр надання послуг жінкам, що постраждали від домашнього насильства

Організація
Товариство феміністок «Прогресивні жінки»
Керівник проекту
Козлова Наталія
Бюджет
38000,00 грн
 
Cтворення притулку. Також необхідна наявність постійної соціальної реклами в громадських місцях
Проект

Соціальні стандарти надання психологічної допомоги жінкам - жертвам насильства

Організація
Всеукраїнська громадська організація «РОЗРАДА»
Керівник проекту
Бондаровська Валентина
Бюджет
38000,00 грн
 
Для більш сталого ефекту та кращого закріплення результатів групової роботи, необхідно психологічна підтримка жінок через можливість участь в групі підтримки. З метою надання ефективної психологічної допомоги жінкам жертвам домашнього насильства на всіх рівнях, доповнити нормативно-правову базу України розробленими соціальними стандартами психологічної допомоги жінкам жертвам насильства. Доцільно широко презентувати матеріали щодо стандарту психодлогічної допомоги серед всіх організацій - учасниць Проекту УЖФ для їх апробації.
Проект

Протидія домашньому насильству у віддалених районах Львівської області.

Організація
Благодійний Фонд «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ»
Керівник проекту
Козанкевич Олександра
Бюджет
38000,00 грн
 
Буде залучено два психологи, які чергуватимуться у веденні занять, зможуть надати індивідуальні консультації для більшої кількості бенефіціарок. По-друге, кількість осіб в групах підтримки зменшиться до 10-12 чоловік. При потребі створюватимуться нові групи. З попереднього досвіду бачимо, що робота в малих групах є більш ефективною. По-третє, буде вестися активна робота з соціальними установами нашого міста, міліцією, а також плануємо здійснити виїзні тренінги для розповсюдження інформації про нашу діяльність в навколишніх містах та селах. В цьому році ми передбачили проведення прес-конференції та двох виїзних занять в регіони.
Проект

Мовчати не треба! Набери „Телефон довіри”

Організація
Кіровоградська обласна інформаційна служба з актуальних питань жіноцтва
Керівник проекту
Федорова Тетяна
Бюджет
38000,00 грн
 
Проведення навчального тренінгу для дільничних інспекторів міста Кіровограда з метою підвищення їх компетентності з питань насильства в сім’ї. Виготовлення креативного календаря „Насильство в сім’ї”, який буде відображати дні та години прийому юриста та психолога, рекламувати „Телефон довіри”. Надання можливості постраждалим пройти індивідуальний реабілітаційний курс психологічного напрямку для жертв насильства в сім’ї з метою зниження ступеня їх вразливості потрапляння в подібні ситуації. В разі потреби буде надана можливість стаціонарного перебування у Кризовому центрі соціально-психологічної допомоги.
Проект

Разом проти насильства

Організація
Громадський Рух "Віра, Надія, Любов"
Керівник проекту
Бобровник Ірина
Бюджет
38000,00 грн
 
Підтримка роботи інформаційної лінії з питань попередження насильства в сім'ї в Одеській області, проведення інформаційно-просвітницької роботи серед населення, видання брошури та розміщення зовнішньої реклами.
Проект

СІМ’Я БЕЗ НАСИЛЬСТВА – МАЙБУТНЕ УКРАЇНИ

Організація
Запорізька обласна громадська організація «Об’єднання психологів та психоаналітиків «ВЗАЄМОДІЯ»
Керівник проекту
Куратченко Ірина
Бюджет
38000,00 грн
 
Профілактика та корекція наслідків фізичного та психологічного насильства над жінками та дітьми в сім’ї.
Проект

Покращення захисту жінок від насильства в сім'ї

Організація
Західноукраїнський центр «Жіночі перспективи»
Керівник проекту
Федькович Галина
Бюджет
38000,00 грн
 
Проект спрямований на покращення доступу потерпілих від насильства в сім’ї до юридичних та психологічних послуг, та покращення захисту прав потерпілих в суді. Цілі проекту будуть досягнуті шляхом надання юридичних та психологічних консультацій жінкам-потерпілим від насильства в сім’ї та представлення їх інтересів у судових справах.
Проект

Ефективна допомога жінкам, що потерпають від насильства в сім’ї

Організація
РООГ "Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка"
Керівник проекту
Гунько Лариса
Бюджет
38000,00 грн
 
1) Проведення активної профілактичної роботи серед молоді щодо неприпустимості будь-яких проявів насильства та дискримінації із застосуванням інноваційних інтерактивних методів роботи – для цього провести навчання та залучити до проведення заходів (акцій) новостворений Центр волонтеріату Рівненського Палацу дітей та молоді. 2) Продовження активної роботи у віддалених сільських місцевостях для покращення доступу до ефективної, вчасної та кваліфікованої допомоги жінкам, що потерпають від насильства в сім’ї – спільні виїзди з мобільним консультаційним пунктом обласного ЦСССДМ. 3) Підвищення фахових навиків потерпілих та сприяння працевлаштуванню.

Проекти, підтримані в рамках програми міні-грантів «Перший крок до успіху»

Проект

Я МОЖУ ТОМУ, ЩО Я ХОЧУ!

Організація
Керівник проекту
Марків Марія
Бюджет
5000,00 грн
 
У форматі методики «лекції-тренінгу» молоді дівчата матимуть можливість навчитись конкретизувати свої мрії/бажання, ставити цілі, складати стратегічний план досягнення цілей, визначати пріоритети, навчитись розумно керувати часом.
Проект

Правова просвіта активістів студентського самоврядування ВНЗ м. Житомира

Організація
Керівник проекту
Безсмертна Вікторія
Бюджет
5000,00 грн
 
Підвищення рівню обізнаності активістів студентського самоврядування вищих навчальних закладів міста Житомир з питань прав людини; підвищення рівню поінформованості студентів навчальних закладів з приводу їхніх прав та обов’язків, шляхом проведення тренінгів, навчальних квестів та публікацією журналу-мультими.
Проект

Одна батарейка від сім'ї - 400 літрів чистої Тилігульської води

Організація
Керівник проекту
Котельнікова Юлія
Бюджет
5000,00 грн
 
Вирішення проблеми утилізації відпрацьованих елементів живлення на території селищ прилеглої до Тилігульської лагуни, шляхом створення пунктів збору батарейок в 12 навчальних закладах та 2-х Регіональних ландшафтних парках; підвищення екологічної обізнаності (освіченості та свідомості) місцевого населення через проведення навчально-виховних семінарів "Сміття навколо нас".
Проект

Жінки у владі" або "Кроки жінки у політиці

Організація
Керівник проекту
Шегда Наталя
Бюджет
5000,00 грн
 
Допомога молодим активісткам реалізувати себе у представницьких органах влади, через проведення для дівчат тренінгів та зустрічей з успішними жінками, а також організацію стажування у місцевих органах влади.
Проект

Відкрий своє серце!

Організація
Керівник проекту
Горбач Наталія
Бюджет
4535,00 грн
 
Налагодження  стосунків, порозуміння між громадою і людьми з обмеженими можливостями, набуття практичних навичок активної участі молоді  в житті міста,  формування толерантного, позитивного ставлення молоді до «особливих» людей, залучення молодих людей до благодійної, волонтерської діяльності. Діяльність проекту буде здійснюватися через акції, свята, флеш-моби, фотовиставки, білборди, та ін.