Підтримані проєкти

Протидія новим загрозам у проблемі насильства над жінками в умовах конфлікту

Проєкт

Центри рівноваги

Організація
ГО «Громадський Рух «Жіноча Сила України»
Керівник проєкту
Дідик Наталія
Бюджет
63300,00 грн
 
Завдяки проекту жінки матимуть практичні інструменти роботи в кризових ситуаціях. Це дасть можливість знизити ризики виникнення критичних ситуацій (домашнє насилля та насилля загалом, що спостерігалось у родинах військових і самих військових, які приймали участь у військових діях в Афганістані в кінці 1980-х років) у сім'ях та у соціумі вцілому. На основі проведеної роботи з'являється реальна можливість вибудувати систематичну професійну роботу практичних психологів, психотерапевтів для допомоги, та головне - профілактики складних психологічних станів серед жінок в родинах учасників АТО.
Проєкт

Громадська кампанія з протидії насильства над жінками в Луганській області

Організація
ГО «Інститут розвитку та соціальних ініціатив»
Керівник проєкту
Валієва Наталя
Бюджет
65000,00 грн
 
В рамках проекту планується проведення інформаційної кампанії з метою привернення уваги до проблеми насильства над жінками в сім’ях учасників АТО, збір даних і аналіз ситуації з насильством над жінками в сім’ях учасників АТО та розробка разом з експертами та органами державної влади обласної програми реабілітації для сімей учасників АТО з метою профілактики насильства над жінками в Луганській області.
Проєкт

Запобігання та протидія домашньому насильству в сім'ях учасників АТО

Організація
Полтавська обласна федерація східних єдиноборств «Дракон»
Керівник проєкту
Кицько Павло
Бюджет
64755,00 грн
 
Проект передбачає створення реабілітаційного Центру для жінок з сімей АТО з наданням їм та сім”ям АТО психологічної, побутової допомоги, проведення оздоровчо-реабілітаційних, спортивних занять, тренінгів та спеціальних індивідуальних занять з запобігання насильству та емоційно- психологічного розвантаження. Передбачається також надання тимчасового прихистку жінкам-жертвам домашнього насильства з сімей АТО в даному Центрі. Федерація має для цього відповідну базу (спортивний зал, тренажерний зал, приміщення для проведення тренінгів та занять, приміщення для прихистку жінок) та висококваліфікованих майстрів-тренерів міжнародного класу.
Проєкт

"Війна, яка не відпускає": кампанія проти насильства над жінками учасників АТО

Організація
ГО "Центр інформації про права людини"
Керівник проєкту
Печончик Тетяна
Бюджет
62000,00 грн
 
Проект «Війна, яка не відпускає: кампанія проти насильства над жінками учасників АТО» покликаний озвучити проблему насильства над жінками в загальноукраїнських ЗМІ, зокрема в жіночих виданнях, або ЗМІ, аудиторія яких переважно жінки. Також в одному із жіночих видань буде розміщена серія фотографій, завдяки яким будуть представлені історії жінок, що замовчують скоєне над ними насильство, і головне – куди їм звертатися по допомогу. По завершенню кампанії – організація прес-конференції за участі представників жіночих організацій, психологів, правозахисників, органів державної влади та інших.

Дослідження впливу реформи місцевого самоврядування на жінок

Проєкт

Наближуючи реформи до потреб жінок: від стратегій до дій

Організація
Громадська організація "Бюро ґендерних стратегій і бюджетування"
Керівник проєкту
Іваніна Тетяна
Бюджет
99850,00 грн
 
Проект пропонує розробку ґендерно-чутливих інструментів та рекомендацій щодо їх включення в у програми/стратегії розвитку місцевих громад. Ці інструменти будуть покладені в основу посібника для жіночих організацій з питань аналізу і формування політик та в навчальну програму для жінок-активісток Сумської, Полтавської та Херсонської областей. Таким чином, проект буде посилювати спроможність жінок та жіночих організацій, впливати на формування та реалізацію стратегій/політик на рівні місцевих громад в обраних регіонах.
Проєкт

Місцеве Самоврядування – Жіночий Портрет

Організація
НРГО “Турбота”
Керівник проєкту
Флоренко Андрій
Бюджет
97300,00 грн
 
Проект спрямований на привернення уваги до ролі жінок у роботі органів місцевого самоврядування та місцевих органів влади Кіровоградщини, а також на посилення їх професійних та особистих якостей, підвищення впливу на формування і реалізацію політити на місцевому рівні.
Проєкт

Використання людського капіталу та підвищення компетентності новообраних жінок-депутаток Волинської області у їх громадсько-політичній діяльності з користю для громади.

Організація
Обласне громадське об'єднання "Волинські перспективи"
Керівник проєкту
Пахом'юк Ніна
Бюджет
99900,00 грн
 
Цим проектом ми хочемо підтримати новообраних жінок-депутаток місцевих рад Волинської області, які отримали депутатський мандат під час виборів до місцевих рад у жовтні 2015 року і підвищити їх компетентність у їх громадсько-політичній діяльності шляхом проведення тренінгових навчань: „Жіноче лідерство. Формування політичного іміджу”, “Успішна комунікація та вихід із конфліктних ситуацій”, „Соціальне партнерство та активізація місцевих громад”, „Фандрейзинг та залучення інвестицій у розвиток територіальних громад”. Всі ці знання пригодяться новообраним депутаткам в період децентралізації та укрупнення територіальних громад, що відіграє значну роль у становленні їх як політичних лідерок.
Проєкт

Політика – жіноча справа

Організація
Товариство феміністок «Прогресивні жінки»
Керівник проєкту
Сергієнко Наталя
Бюджет
92950,00 грн
 
Навчання активних жінок сіл і райцентрів Вінницької області основам державного управління, ґендерному бюджетуванню в умовах децентралізації. Проведення ініціативними жіночими групами адвокаційних кампаній у своєму селі/райцентрі. Підсумковий обмін досвідом.
Проєкт

АКТИВНІ ЖІНКИ – СИЛЬНІ ГРОМАДИ ДОНБАСУ

Організація
Донецька обласна організація «Агенція демократичного розвитку Донбасу»
Керівник проєкту
Жадан Зоя
Бюджет
100000,00 грн
 
Наш проект має на меті посилення участі жінок і жіночих організацій в аналізі політик в Донецькій області, активне залучення жінок-внутрішньо переміщених осіб (ВПО) до участі у розробці місцевих політик, які передбачатимуть дослідження впливу та усунення загроз децентралізації для жінок в громадах Донеччини.
Проєкт

Врахування потреб жінок і чоловіків у новостворених громадах Житомирщини

Організація
Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет»
Керівник проєкту
Тарасенко Наталія
Бюджет
92000,00 грн
 
У межах означеного проекту передбачено роботу з трьома новоствореними громадами Житомирської області, які різняться територіальним розміщенням, розміром, кількістю об’єднаних осередків та населенням, задля підвищення спроможності органів місцевого самоврядування до врахування потреб жінок і чоловіків у процесах прийняття рішень, бюджетування та забезпечення життєдіяльності.
Проєкт

ЖІНКА – ЛІДЕРКА МІСЦЕВОЇ ГРОМАДИ

Організація
Громадська організація «Інформаційно-тренінговий центр громадських ініціатив»
Керівник проєкту
Костюк Наталія
Бюджет
99000,00 грн
 
Збільшення можливостей для жінок-лідерок, жінок-волонтерок та активних жінок з числа ВПО, які проживають у Дарницькому районі міста Києва, до формування місцевих політик через: активізацію жіночої спільноти Дарницького району; підвищення компетентності жінок-лідерок; гуртування та консолідацію зусиль активних жінок та жіночих організацій для спільних дій по впливу та здійсненню контролю місцевої влади.

Гранти для жіночих громадських організацій України, які в умовах конфлікту стикаються з новими викликами

Проєкт

Розробка нової стратегії організації для ВПО жінок

Організація
ГО «Рада підприємців Одеси», м. Одеса
Керівник проєкту
Кравчук Інна
Бюджет
71700,00 грн
 
Відкриття та впровадження стратегії нового напрямку роботи ГО «РПО» щодо підвищення ділової активності серед жінок переселенців.Запуск на основі стратегії програми «Підвіщення ділової активності жінок переселенців».
Проєкт

Розвиток в нових умовах

Організація
Благодійна організація «Благодійний фонд «Клуб «Світанок», м. Краматорськ
Керівник проєкту
Новицька Наталія
Бюджет
75000,00 грн
 
Проект направлений на розробку нової стратегії організації з урахуванням теперішнього контексту із залученням зовнішнього експерта та сприятиме підтримці поточних потреб працівниць організації в здійсненні операційної діяльності (транспортні витрати та проживання), а також реалізації заходів з попередження вигорання лідерок організації (супервізії психотерапевтів).
Проєкт

Сприяння інституційному розвитку громадських жіночих організацій у Волинській області

Організація
Обласне громадське об'єднання "Волинські перспективи", м. Луцьк
Керівник проєкту
Пахом’юк Ніна
Бюджет
90000,00 грн
 
Проект підтримає жіночі організації Волині, які в сучасних умовах стикаються з новими викликами, і водночас відкривають нові можливості для посилення діяльності. Планується започаткувати діяльність Мережі жіночих громадських організацій Волині, включаючи і тих, хто вирішує складні сучасні соціальні проблеми й ці організації не завжди позиціонують себе, як жіночі організації. Але як би там не було – очолюють такі організації жінки й основні члени громадської організації теж жінки. Завдання проекту – сприяти інституційному розвитку жіночих громадських організацій Волині шляхом проведення тренінгових навчань з розвитку діяльності та надання їм кваліфікованої консультаційної підтримки як під час проекту, так і по його завершенні.
Проєкт

Розправ крила - живи на повну

Організація
Громадська організація «Створюємо кожному можливості», м. Артемівськ
Керівник проєкту
Єрохіна Тетяна
Бюджет
73000,00 грн
 
Проект покликаний об’єднати жінок, які опинилися в складній життєвій ситуації, вимушено покинули місце роботи, проживання, для спільної діяльності, підвищення їх активності у суспільно-політичному житті через серію тренінгів і семінарів та сформувати цільову групу, яка в подальшому самостійно створить нову жіночу громадську організацію, головною метою якої стане захист прав та інтересів жінок.
Проєкт

Організаційний розвиток та розширення послуг Правозахисного центру «Ліга жінок-виборців»

Організація
Правозахисний центр "Ліга жінок — виборців", м. Рубіжне
Керівник проєкту
Левчук Дар'я
Бюджет
73000,00 грн
 
У рамках проекту планується розробити стратегію розвитку на найближчі три роки, враховуючи нові умови роботи організації, фандрейзинговий та комунікаційний план роботи організації в Луганській області. Також важливим компонентом проекту стане відкриття офісу Центру допомоги ВПО (який було раніше створено за підтримки Українського жіночого фонду) в м. Рубіжне та проведення навчання членів організації та волонтерів з питань організаційного та особистісного росту.
Проєкт

Розвиток спроможності ГО «Захист родини»

Організація
Громадська організація «Захист родини», м. Добропілля
Керівник проєкту
Копцева Марина
Бюджет
61850,00 грн
 
Проект націлений на підвищення організаційної спроможності організації, розробку політик функціонування організації в нових умовах,аналіз і реформування стратегії,організацію заходів, спрямованих на навчання та реабілітацію емоційного вигорання лідерок організації.
Проєкт

Волонтерські вишколи. Вчимось працювати в нових умовах

Організація
Громадська організація «Вінницька обласна організація інвалідів «А-ВЕСТА», м. Вінниця
Керівник проєкту
Полулях Лариса
Бюджет
79450,00 грн
 
Проектом передбачено навчання та сприяння в діяльності груп самодопомоги для лідерок і волонтерок ГО «А-Веста» та волонтерської ініціативи «Бойові бджілки». Планується провести три тренінги, включаючи тренінг зі створення стратегічного плану організації, написання проекту та менеджменту громадських організацій та підтримувати групу самодопомоги протягом шести місяців.
Проєкт

Підтримка жіночих ініціатив серед вимушено переміщених осіб

Організація
Благодійна Організація «Інша», м. Херсон
Керівник проєкту
Усманова Марина
Бюджет
71700,00 грн
 
Проект передбачає проведення тренінгової програми для майбутніх громадських активісток з числа вимушено переміщених осіб, ціллю якого є створення однієї чи декількох ініціативних груп та проведення декількох спільних активностей разом з БО «Інша». У рамках проекту передбачено надання учасницям інформації що до ґендерної грамотності, пошуку ресурсів для діяльності громадських об’єднань, тренінгу з написання проектів, основ бухгалтерської звітності, навчання засобам вивчення потреб спільноти, навчання з координування проектами. До тренінгової роботи будуть залучені досвідчені тренери. Ціль проекту – залучення жінок в числа ВПО до активної громадської діяльності у складі нашої організації чи за її межами. Для БО «Інша» це означатиме започаткування нового напрямку роботи, який координуватимуть жінки, що належать до тієї самої дискримінованої групи, в інтересах якої вони працюватимуть.
Проєкт

Ефективні жінки-лідерки — запорука успіху громад в нових умовах

Організація
Херсонський обласний центр «Успішна жінка», м. Херсон
Керівник проєкту
Микитась Олена
Бюджет
90000,00 грн
 
Проект спрямований на покращення психологічного клімату громадянського суспільства, волонтерських, ініціативних та вимушено внутрішньо переселених груп м. Херсона, Чаплинського району Херсонської області та Дарницького району м. Києва, які в умовах конфлікту стикаються з новими викликами, через аналіз стану соціально-психологічного клімату в колективах та впровадженнz цільових програм професійно – психологічної підготовки працівників та жінок-лідерок. Саме знання та навики, які отримують 65 жінок-лідерок м. Херсона, Чаплинського району Херсонської області (5 тисяч переселенців) та Дарницького району м. Києва (15 тисяч переселенців) допоможуть їм відкрити нові можливості для інституалізації груп, які вони очолюють у громадські об’єднання та для захисту прав жінок в м. Херсоні, Чаплинському районі Херсонській області, ефективно організовувати клубну роботу за інтересами для осіб вимушено внутрішньо переселених Херсонської області та Дарницького району м. Києва.
Проєкт

РАЗОМ – СИЛЬНІШІ!

Організація
Всеукраїнська громадська організація «Жіночий консорціум України», м. Київ
Керівник проєкту
Поровська Віра
Бюджет
88180,00 грн
 
Проект спрямований на розробку нової стратегії мережі організацій з урахуванням теперішнього контексту та розробку процедур та політик її функціонування в нових умовах і включає три складові роботи: написання стратегії Мережі на 2016 – 2018 рр.; розробка пакету промоційних матеріалів; розробка Посібника для Мережі.
Проєкт

Жіноча ідентичність в умовах конфлікту

Організація
Товариство феміністок «Прогресивні жінки», м. Вінниця
Керівник проєкту
Сергієнко Наталя
Бюджет
49350,00 грн
 
Перегляд стратегії діяльності організації з врахуванням соціально-політичного контексту. Активізація діяльності організації у сфері захисту прав та інтересів жінок, залучення нових активісток з числа молодих жінок та внутрішньо-переміщених жінок.
Проєкт

Розвиток заради змін: активізація жінок в період кризи

Організація
Громадська організація «Жінки для майбутнього», м. Бурштин
Керівник проєкту
Максимова Ірина
Бюджет
71020,00 грн
 
Підвищення інституційної спроможності та розширення діяльності ГО «Жінки для майбутнього» через проведення самооцінки, формування стратегій розвитку й планування. Шляхом якісної оцінки, планування та розробки політик, проведення серії тренінгів для нових активісток, реалізації активізаційних міні-проектів, ГО «Жінки для майбутнього» зможе покращити інформування щодо пропагування ідей ґендерної рівності на регіональному рівні та запропонувати ефективні механізми покращення залучення жінок до життя громад.
Проєкт

Розвиток організації через відновлення сил

Організація
Громадський Рух «Віра, Надія, Любов», м. Одеса
Керівник проєкту
Бобровнік Ірина
Бюджет
90000,00 грн
 
Проведення 3-денного тренінгу з профілактики ефекту професійного вигорання для співробітників організації на базі відпочинку на чорноморському узбережжі задля відновлення сил та професійних навичок жінок, що працюють у організації. Організація та проведення 2-денного тренінгу з розробки нового стратегічного плану організації, враховуючи зміни, які проходять в країні.
Проєкт

Станьмо сильнішими!

Організація
Луганська обласна громадська правозахисна жіноча організація «Чайка», м. Київ
Керівник проєкту
Заливна Лариса
Бюджет
45000,00 грн
 
Відновити та інституційно посилити Луганську обласну громадську правозахисну жіночу організацію «Чайка» й запровадити нову стратегію її діяльності у зв’язку з подіями на сході України та масовим переселенням громадян вглиб України.

Проекти, підтримані в рамках програми міні-грантів «Перший крок до успіху»

Проєкт

Жіночий клуб: від дискусії – до дії

Організація
Керівник проєкту
Карпів Тетяна
Бюджет
10000,00 грн
 
Проект передбачає розвиток громадської активності жінок Волинської області, підвищення рівня їхньої самооцінки, ролі в суспільно-політичному житті країни, формування ґендерної культури волинян. В рамках проекту заплановано організувати серію семінарів-тренінгів, кіно-клубів, ґендерних медіа-кав’ярень, дискусійних зустрічей для дівчат і жінок, які хочуть знати більше і бути активнішими в суспільному житті. Завдяки широкій інформаційній кампанії (як серед регіональних ЗМІ, так і через всеукраїнські інформаційні ресурси для ОГС і соцмережі) та поширенню інформації учасницями Жіночого клубу в колі їх спілкування проект матиме вплив і на формування ґендерної чутливості волинян, в тому числі і чоловіків.
Проєкт

Інформаційна акція «Врятуй Дніпро від сміття»

Організація
Керівник проєкту
Мальченко Ірина
Бюджет
9960,00 грн
 
Проект передбачає рекламну компанію у ВНЗ, радіо та телебаченні міста Черкаси. Мета цих дій: залучити волонтерів та небайдужих громадян до прибирання узбережжя річки Дніпро та виховання поваги до навколишнього середовища.
Проєкт

Підтримка жінок з раком молочної залози «Я жінка!»

Організація
Керівник проєкту
Мартинюк Ірина
Бюджет
10000,00 грн
 
Проект «Я жінка!» поширює знання серед молоді про методи діагностики та засоби профілактики раку молочної залози, здійснює психологічну підтримку жінок, хворих на рак молочної залози.
Проєкт

Центр дозвілля для дітей зі східних областей України та місцевої громади

Організація
Керівник проєкту
Моргун Олена
Бюджет
10000,00 грн
 
Проект передбачає організацію змістовного дозвілля, яке допоможе молоді та дітям-переселенцям не лише розважитися, але й навчитися чомусь новому, розвинути свої здібності, самовдосконалитися та виховати їх як здорового, культурно-духовного, освіченого і творчого громадянина. Спільні заходи з дітьми приймаючої громади сприятимуть налагодженню стосунків та взаєморозуміння в громадах.
Проєкт

Незрячі лідери

Організація
Керівник проєкту
Московченко Валерія
Бюджет
9600,00 грн
 
Проект спрямований на розвиток та соціалізацію незрячих людей. У рамках проекту будуть проведені тренінги, практичні заняття з розвитку лідерських якостей, орієнтування та побутових навичок, які допоможуть людям з вадами зору стати більш активними, упевненими в собі, допоможе їм почуватися і бути на одному рівні зі звичайними людьми. По закінченню проекту незрячі зможуть займати активну життєву позицію, брати участь у громадському житті, стати лідерами, вони просто стануть більш впевненими в собі, у своїх можливостях та вміннях.
Проєкт

Майстерня особистісного успіху

Організація
Керівник проєкту
Симончук Галина
Бюджет
10000,00 грн
 
Проведення «Майстерні особистісного успіху» серед учениць професійно-технічних навчальних закладів м. Житомира та області, в тому числі дівчат з інвалідністю з метою їх успішного становлення: розвитку фінансової грамотності, лідерського потенціалу та навичок самопрезентації.
Проєкт

Епоха нових лідерок

Організація
Керівник проєкту
Шегера Марина
Бюджет
10000,00 грн
 
Проект передбачає створення блогу для дівчат, проведення тренінгів та круглого столу «Жінка та інформаційні технологіїї. Можливості та перспективи».
Проєкт

Пам’ять поколінь

Організація
Керівник проєкту
Чінякова Марина
Бюджет
5300,00 грн
 
Проект направлений на близьке ознайомлення молоді міста Маріуполь з українськими народними традиціями, а також на зруйнування стереотипу, що вишивання – це суто жіноча справа. Проведення лекцій, майстер-класів та презентацій. Проект продемонструє, що в сучасному світі хлопці також можуть вишивати, та що це їм не тільки цікаво, але й необхідно.

Перший крок до успіху: Зміцнення миру та толерантності в громадах

Проєкт

Крок до порозуміння

Організація
Громадська організація «Проекція успіху»
Керівник проєкту
Шегда-Данилів Наталія
Бюджет
44625,00 грн
 
Львів щиро прийняв у свої обійми переселенців. Багато громадських ініціатив відгукнулись допомогти потребуючим. Я як голова громадської організації «Проекція успіху» та керівник проекту «Нова перспектива», що підтриманий Українським жіночим фондом в рамках проекту, допомогла переселенцям розпочати власний бізнес. Життя у них, здавалося б, налагодилось – є оселя, улюблене місце праці, а от друзів зовсім немає. Ба більше, місцеве населення до кінця не розуміє проблеми, самотності цих людей.
Проєкт

Залучення жінок сільської місцевості Рівненщини до процесів миротворення та сприяння толерантності в громадах

Організація
Рівненське обласне об’єднання громадян «Центр підтримки громадських ініціатив «ЧАЙКА»
Керівник проєкту
Салівончик Оксана (переможниця програми 2011 року)
Бюджет
49794,00 грн
 
Під час реалізації проекту заплановано проведення тренінгів для активних сільських жінок у Рівненському, Костопільському, Гощанському районах Рівненської області, де зосереджено багато тимчасово переміщених громадян зі східних та південних областей України. Під час тренінгів учасниці проекту отримають інформацію та навики мирної трансформації конфліктів, розбудови культури миру, здобудуть навички збору усних історій. Після цього сформована команда жінок-лідерок зможе зібрати усні історії жінок їхньої місцевості, які мають досвід подолання життєвих криз, позитивного виходу з конфліктних ситуацій і готові поділитися своїм досвідом. У 3-х районних центрах Рівненської області будуть проведені публічні заходи «Театр простих історій», на яких прозвучать усні історії жінок, які мають досвід подолання життєвих криз та позитивного виходу з конфліктних ситуацій.
Проєкт

Тренінговий табір для фахівців освітньої та соціальної сфери

Організація
Черкаська міська дитяча громадська організація «Експериментальний творчий центр»
Керівник проєкту
Матвійчук Марина (переможниця програми 2013 року)
Бюджет
49768,00 грн
 
Тренінговий табір для спеціалістів психологічної служби системи освіти та спеціалістів соціальної сфери – це новий спосіб організації підготовки практичних психологів і соціальних педагогів навчальних закладів усіх типів та фахівців і спеціалістів зокрема психологів Центрів соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Черкаської області до роботи з особами, які постраждалим внаслідок конфлікту в Україні (діти, учасники АТО, демобілізовані, сім’ї учасників АТО, ВПО та ін.). Проект передбачає проведення серії тренінгів, на яких будуть обговорені такі питання як основи надання первинної психологічної допомоги, соціально-педагогічна підтримка дітей в період військового конфлікту, кризове консультування, робота з учасниками АТО, демобілізованим, робота з травмованими особами та ін.
Проєкт

Людина людині - друг

Організація
Київська обласна організація Товариства Червоного Хреста України
Керівник проєкту
Бірюкова Вікторія (переможниця програми 2007 року)
Бюджет
18440,00 грн
 
Проект допоможе внутрішньо-переміщеним особам, що проживають на Білоцерківщині, комфортніше адаптуватися, завести тут друзів та почати почуватися повноцінною частиною місцевої громади. Також допоможе місцевим жителям позбавитися нав’язаних стереотипів, підвищить емоційну стійкість та розвине толерантність у ставленні до всіх і всього.
Проєкт

Нове оточення - нові можливості

Організація
Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет», громадська організація «Розвиток Волині»
Керівник проєкту
Тарасенко Наталія (переможниця програми 2008 року), Філюта Катерина (переможниця програми 2014 року)
Бюджет
51600,00 грн
 
"Проектом передбачається сприяти інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в громадах Житомирської та Волинської областей через проведення мережевої інформаційної кампанії. Інформаційна кампанія передбачає: • проведення прес-конференції про початок проекту та оголошення конкурсу статей (та інших матеріалів) для журналістів різних видів ЗМІ про успішні історії ВПО, які вдало прижилися на новому місці життя, з метою показу вдалих прикладів для інших членів громади і демонстрації того, що ВПО не ведуть споживацький спосіб життя за рахунок приймаючих громад; • матеріали журналістів будуть включати текстовий, відео, аудіо виклад та фотографії; • друк даних журналістських матеріалів у різних видах ЗМІ (газети, радіо, телебачення, інтернет-ресурси); • друк постерів із історіями (та фотографіями) переможців конкурсу та проведення виставок даних постерів (із текстовим наповненням та фотографіями) у містах Житомирі та Луцьку (під час відкриття буде проведено нагородження журналістів-переможців у різних номінаціях та підведення підсумків проекту); • постійне інформаційне висвітлення заходів за проектом у соціальних мережах (ФБ та ВК) та в Інтернет - просторі (сайт організації «Паритет», сайти партнерських організацій). "