Підтримані проекти

Мікрогранти для випускниць 2-го циклу Академії Жіночого Лідерства з Бобринецької, Нокоукраїнської та Маловисківської ОТГ Кіровоградської області в рамках проекту DOBRE

Проект

МАМ-центр – простір для Мобільних Активних Мам

Організація
Громадська організація «В єднанні- сила»
Керівник проекту
Федорчук Зорина Миколаївна
Бюджет
36400,00 грн
 
Створення майданчику для ефективної комунікації, обміну та реалізації ініціатив активних жінок Новоукраїнської ОТГ, що перебувають у відпустці по догляду за дитиною.
Проект

Школа депутаток

Організація
Громадська організація «Молодих освітян “ДієVO”»
Керівник проекту
Матковська Марина Володимирівна
Бюджет
36406,48 грн
 
Тренінгова програма для жінок Маловисківської ОТГ, які є громадськими активістками і прагнуть стати депутатками місцевого органу самоврядування.
Проект

Повертаємось разом до життя після АТО

Організація
Громадська організація "Центр територіального успіху"
Керівник проекту
Кривошея Людмила Петрівна
Бюджет
36000,00 грн
 
Проект передбачає створення осередку для мешканців громади - учасників бойових дій, членів їх сімей, родин загиблих воїнів АТО, постраждалих учасників Революції Гідності - з метою підтримки, організації і проведення фізично-оздоровчих, реабілітаційних та спортивно-масових заходів. Як результат комплекс означених заходів дасть можливість покращити психологічний та емоційний стан цієї категорії мешканців ОТГ, адаптуватися до реального життя та реадаптуватися в умовах співжиття у громаді.
Проект

Створення гендерного ресурсного центру як осередку розвитку жінок

Організація
Громадська організація "Центр територіального успіху"
Керівник проекту
Телих Наталія Володимирівна
Бюджет
36000,00 грн
 
З метою розвитку потенціалу жінок громади, проектом передбачається створення Гендерного ресурсного центру, який стане осередком для обміну знань та спілкування, де проводимуться обговорення з тем, що цікаві жінкам у даний час, заходи з прав людини, гендерної рівності, протидії домашньому насильству, лідерства, проектного менеджменту, комунікації.

Мікрогранти для випускниць 1-го циклу Академії Жіночого Лідерства з Покровської, Могилівської та Царичанської ОТГ Дніпропетровської області в рамках проекту DOBRE

Проект

Сенсокімната «Рівновага» – інноваційний осередок соціалізуючих, ігрових та просвітницьких тренінгів

Організація
Громадська організація "Могилівська спілка сільської молоді"
Керівник проекту
Смірнова Тетяна Володимирівна
Бюджет
18170,00 грн
 
Громадський запит на організацію форм активного навчання може бути задоволений шляхом функціонування тренінгової зони на базі сенсорної кімнати "Рівновага", в облаштуванні та організації діяльності якої і полягає діяльність проекту.
Проект

Школа психоемоційної рівноваги

Організація
Громадська організація "Могилівська спілка сільської молоді"
Керівник проекту
Барабаш Ірина Володимирівна
Бюджет
18190,00 грн
 
Облаштування на базі КЗ «Могилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» кімнати «Рівновага» для сенсорної стимуляції та інтеграції, як одного з засобів немедикаментозного поліпшення стану психічного та фізичного здоров’я дітей стане запорукою всебічного розвитку та виховання кмітливого та креативного підростаючого покоління. Створить осередок радісного настрою, дасть заряд енергії, сприятиме розвитку інтелекту, де під керівництвом психолога діти навчаються осмислено діяти і правильно реагувати в різних ситуаціях за рахунок розвиваючого, яскравого і дуже цікавого наповнення кімнати.
Проект

Лікарня приязна до пацієнтів: створення комфортних умов для дітей раннього віку

Організація
Царичанська районна громадська організація «Берегиня»
Керівник проекту
Велегура Євгенія Миколаївна
Бюджет
36000,00 грн
 
В рамках реалізації проект передбачено створення комфортних умов для дітей раннього віку, буде акцентовано увагу на актуальній та гендерно-чутливій проблемі відсутності у громаді пристосованих місць для годування та перевдягання дітей раннього віку, навіть у таких найбільш відвідуваних громадських будівлях як лікарня. Планується облаштування комфортного простору (окремої кімнати) у НКП «Царичанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Царичанської селищної ради для задоволення індивідуальних потреб дітей раннього віку (від можливості погодувати і перевдягти до куточка спеціальної інформації та «соціальної шафи» речей для дітей із малозабезпечених сімей).
Проект

Створення безпечного середовища для жінок Покровської ОТГ

Організація
Андріївська благодійна організація «ДОВІРА»
Керівник проекту
Булах Ольга Павлівна
Бюджет
18200,00 грн
 
Проект передбачає обєднати жінок Покровської громади для створення безпечного середовища та мережі жінок для підтримки гендерної рівності. І як результат створити жіночу раду при виконавчому комітеті для реалізації ініціатив, які є важливим для жінок в нашій громаді.
Проект

GIRLS HAVE THE POWER –дівчата мають силу

Організація
Громадська організація " Молодь Покровщини"
Керівник проекту
Вялих Вікторія Анатоліївна
Бюджет
18145,00 грн
 
Проект має на меті інформування та просвітництво дівчат сільської молоді Покровської ОТГ задля підвищення обізнаності з питань збереження жіночого здоров’я, подолання гендерних стереотипів задля успішної самореалізації, протидії насиллю та самозахисту, розвитку лідерського потенціалу дівчат у громадському та особистому житті, сприяння створення комфортного та безпечного середовища. Проект включатиме в себе цикл тренінгів за участі експерток з вищезазанчених проблем, перегляд та обговорення кіно про боротьбу жінок за рівні права, розповсюдження тематичної інформації. Результатом проекту передбачається поінформування про права та можливості жінок та підвищення громадської активності дівчат шляхом залучення учасниць до діяльності Молодіжної ради та ГО «Молодь Покровщини», зменшення вразливості від гендерних стереотипів, попередження насилля, підвищення впевненості у собі, створення мережі взаємопідтримки дівчат різних населених пунктів ОТГ.

Візуалізація прав жінок, жіночого активізму та жіночого/феміністичного руху

Проект

W2W – Woman to Women

Організація
Громадська організація "Міжнародна амбасада жінок-підприємниць"
Керівник проекту
Розенкова Орися
Бюджет
128700,00 грн
 
Мета проекту – допомога талановитим та амбітним жінкам у подоланні психологічного бар’єру в професійній діяльності та реалізація себе у сфері, до якої в них є природний хист – підприємництві.
Проект

Настільна антидискримінаційна гра “Бути жінкою”

Організація
Благодійна організація “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”
Керівник проекту
Іванова Ольга Павлівна
Бюджет
130000,00 грн
 
Даний проект – це настільна антидискримінаційна гра “Бути жінкою”. Гравці(чині) мають пройти шлях становлення жіночих героїнь в сучасному українському суспільстві, з його викликами і можливостями. Вони розвіють ґендерні стереотипи і міфи, поборються із дискримінацію, сексизмом і токсичними стосунками. “Звучить як завдання для супергероїні?” Але всі історії з гри – реальні і підтверджені статистикою. Ретельний моніторинг відгуків гравців дозволить виявити найгостріші ґендерні протиріччя.
Проект

Рівність як прояв демократії

Організація
Всеукраїнська громадська організація «Магнолія»
Керівник проекту
Пашков Дмитро Юрійович
Бюджет
123300,00 грн
 
Інформаційна кампанія «Рівність як прояв демократії» сприятиме формуванню стійкої громадської думки про необхідність дотримання прав жінок і утвердження гендерної рівності. Кампанія передбачає створення медійного відеоконтенту (2 TV дискусії; 10 інформаційних відеоматеріалів; 2 відеоінтерв’ю) та поширення його на традиційному телебаченні, інтернет-порталах, в соціальних мережах та інтернет-радіо (аудіоверсія).
Проект

Бути більше, ніж 30%: Жінки у бізнесі

Організація
Громадська організація «ПІСЛЯЗАВТРА»
Керівник проекту
Березецька Ганна
Бюджет
113300,00 грн
 
Медійно-інфографічний проект на порталі delo.ua та у фейсбуку, що розповідає про жінку у підприємництві та бізнесі, що заохочує іншіх жінок також зробити свій життевий вибір на користь створення власної справи.
Проект

Альтернативне вирішення гендерних проблем

Організація
Громадська організація «Альтернативна журналістика»
Керівник проекту
Косюк Оксана Михайлівна
Бюджет
65000,00 грн
 
Проект має за мету з’ясувати, наскільки наповнений змістовоно та чи сприятливий для вирішення гендерних проблем інформаційний простір Волині.
Проект

Показові історії успіху жінок Львова і області

Організація
Громадська організація "Секція"
Керівник проекту
Беловольченко Ганна
Бюджет
37900,00 грн
 
Серія з 11 інтерв’ю та репортажів (текст+фото) про історії успіху жінок у громадському та бізнес-секторах, а також жінок при владі. У кожному матеріалі будуть міститися 5 порад про те, як повірити в себе та досягти успіху. Наприкінці проекту плануємо випустити 5-хвилинний ролик з героїнями, де вони говоритимуть про те, як змінилося їхнє життя після того, як вони взялися за справу, якою горіли. До відео буде доданий текстовий матеріал подібного змісту, але ширше розкриватиме означені у відео теми.
Проект

Посилення правової спроможності жінок у Луганській області

Організація
Громадська організаціія "Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії"
Керівник проекту
Ніжельська Олена
Бюджет
115000,00 грн
 
Мета проекту — зниження гендерної нерівності, посилення жіночого руху, правових можливостей жінок у процесі прийняття рішень на місцевому рівні та боротьби з гендерними стереотипами шляхом проведення інформцаійно-навчальної кампанії, формування сталої думки про необхідність жіночого руху і підготовка до впровадження регіонального Плану дій з захисту прав жінок у Луганській області .
Проект

Жіноче право змінювати світ

Організація
Громадська організація “Первомайський молодіжний жіночий інформаційно - координаційний центр “Ольвія ”
Керівник проекту
Константинова Олена Петрівна
Бюджет
128600,00 грн
 
Формування стійкої громадської думки про необхідність дотримання прав жінок,створення позитивного сприйняття жіночого активізмуі усунення гендерних стереотипів на Миколаївщині через реалізацію інноваційного і творчого проекту шляхом візуалізаціїуспішних історій жінок, що змінюють життя громади у фільмі, молодіжної вистави «Ігри на задньому дворі», тематичних конкурсів– презентацій «Чоловічий погляд на жіноче право» , гендерної виставки « Відомі /невідомі жінки Миколаївщини».
Проект

Жінки, які зробили крок

Організація
Громадська організація “Новоукраїнська районна організаіця “Прес-клуб реформ”
Керівник проекту
Гріднєва Ольга
Бюджет
118000,00 грн
 
Проект спрямований на поширення історій жінок, які змінюють життя в громадах, на регіональному рівні. Таким чином у рамках проекту буде привернено увагу до історій жінок різного віку і різних професій (журналістка, політикиня, науковиця, поліцейська, бізнесменка тощо) які здійснюють вплив на позитивні зміни у громадах.
Проект

Бути в тілі

Організація
Громадська організація "Феміністична майстерня"
Керівник проекту
Шибирин Анна
Бюджет
99400,00 грн
 
Створення позитивного образу жіночого активізму та налагодження співпраці між жіночими організаціями через популяризацію бодіпозитив-активізму як виду поширеного жіночого активізму в трьох містах України.
Проект

Центри гендерної культури – інститути жіночого лідерства на селі

Організація
Старобільська громадська організація «Воля»
Керівник проекту
Винник Людмила
Бюджет
70000,00 грн
 
На базі сільських бібліотек сіл Байдівка та Курячівка, Дубовівка (Курячівська сільрада), Старобільського району, Луганської області створюються два комунікативні простори для жінок, де вони, отримавши консультації спеціалістів, підвищать рівень правових знань, основи гендерної культури, зможуть вирішувати виклики, з якими стикаються, розвинути критичне мислення, здобути навики спілкування, досвіду практичної діяльності, реалізації свого потенціалу, під час зустрічей з жінками населених пунктів Старобільського та сусіднього Новоайдарського районів.
Проект

Мотиваційно-просвітницька кампанія з розвитку жіночого активізму в Україні

Організація
Громадська організація «Гендерний інформаційно-аналітичний центр «КРОНА»
Керівник проекту
Марущенко Олег Анатолійович
Бюджет
129850,00 грн
 
Проект передбачає проведення за допомогою власних інформаційних ресурсів мотиваційно-просвітницької кампанії, присвяченій жіночому активізму в Україні.
Проект

Комунікаційна кампанія “Права жінок це права людини”

Організація
Правозахисний центр "Ліга жінок - виборців"
Керівник проекту
Левчук Дар'я Юріївна
Бюджет
120000,00 грн
 
В рамках проекту буде організовано комунікаційну кампанію «Права жінок це права людини» - розміщено 12 біл-бордів та сіті-лайтів “Права жінок це ….”, випущено плакат “Права жінок це ….” , проведено конкурс журналістських робіт « Успішні жінки нового Донбасу », проведено фотовиставку "Успішні жінки нового Донбасу" в містах - Сєвєродонецьк, Новоайдар, Станиця Луганська, Маріуполь, Бахмут.
Проект

Феміністки: вчора, сьогодні, завтра

Організація
Громадська організація «Жива-Я»
Керівник проекту
Кириченко Анастасія
Бюджет
130000,00 грн
 
Мета - показати становлення, розвиток та роль феміністського руху в сучасній Україні через особисті історії жінок-феміністок за допомогою документального фільму-інтерв'ю.
Проект

Український фемінізм: обличчя та течії

Організація
Благодійна організація «Інша»
Керівник проекту
Усманова Марина Сергіївна
Бюджет
130000,00 грн
 
Заплановано зняти короткометражну кінострічку про сучасний український фемінізм, показавши його течії, розповівши про значимі жіночі постаті, розбіжні позиції та приклади солідаризації. Героїні – жінки феміністки, феміністки різної статі та гендеру, та феміністичні організації, низові ініціативи та рухи з різних кутків України – півдня, центру, заходу та сходу. Зокрема особливу увагу буде приділено місцям, де проходять вуличні акції на 8 березня.
Проект

Жінки незвичайних професій

Організація
Громадська організація «Скриня корисних справ»
Керівник проекту
Гордієнко Тетяна
Бюджет
102400,00 грн
 
Проект, який складається з серії мотиваційно-просвітницьких заходів за участі експерток, жінок-лідерок, професіоналок з правозахисної, військової, наукової, спортивної, ІТ-сфери, котрі успішно досягли самореалізації у професійних сферах, що стереотипно вважались закріпленими за чоловіками. Проектні заходи також передбачають створення відео-, фото- та друкованого матеріалу інформаційно-мотиваційного змісту. Оскільки на заходи запрошуватиметься молодь з числа учнів старших класів, студентів навчальних закладів міста Житомира, вчителі й викладачі, результати даного проекту матимуть вплив не тільки на жінок та дівчат, а поширюватимуть ідеї гендерної рівності у широкому середовищі.
Проект

Омбудсмани прав жінок у ЗМІ

Організація
Громадська організація "Ти потрібен Україні"
Керівник проекту
Дерябкіна Тетяна Геннадіївна
Бюджет
65800,00 грн
 
Короткострокові курси бажаючих надалі працювати в ЗМІ та/або публікувати власні статті та/або проводити власне розслідування та/або вести блоги з метою навчити цих осіб коректно та професійно висвітлювати тему захисту прав жінок, наявності в суспільстві проявів дискримінації та способів боротьби з нею, проявів гендерного обумовленого та сексуального насилля та способів захисту від нього, формування позитивного іміджу жінок тощо.
Проект

не-Можливості

Організація
ВООГО «Відкрите суспільство»
Керівник проекту
Ходаков Антон
Бюджет
126000,00 грн
 
Проект спрямований на протидію негативним маніпуляціям на тему гендеру в інформаційному просторі Вінницької області та має на меті формування позитивного ставлення у громадян до гендерних питань.

Розвиток партнерства між жіночими/феміністичними організаціями і активістками на місцевому, регіональному та національному рівнях

Проект

Об’єднання жіночого активізму в феміністичний рух

Організація
Громадська організація "Громадський рух “Gender Stream”
Керівник проекту
Полякова Ольга
Бюджет
117600,00 грн
 
Підвищення рівня обізнаності жінок про фемінізм та створення феміністичного руху в Дніпрі, шляхом проведення феміністичного форуму, зустрічей та просвіти в популярному інтернет-виданні “Інформатор” в рубриці People. Побудова взаєморозуміння для посилення солідарності серед жінок не залежно від їх віку, СОГІ, походження та соціального статусу.
Проект

Партнерство для реалізації гендерних ініціатив у Запорізькій області

Організація
Запорізький благодійний фонд "Єдність" за майбутнє"
Керівник проекту
Огородова Тамара
Бюджет
129600,00 грн
 
Передбачено посилення жіночих організацій, жіночих груп в громадських організаціях, які готові підтримувати гендерні ініціативи, підтримку жінок і створення ініціативних груп у новостворених територіальних громадах шляхом проведення 3 круглих столів, 4 інтерактивних дискусійних зустрічей у громадах, регіональному форуму.
Проект

Що ти зробила б, якби не боялася?

Організація
Громадська організація “Кріейтів Вімен Спейс”
Керівник проекту
Боровець Оксана
Бюджет
129000,00 грн
 
Актуалізації внутрішніх бар’єрів та викликів, з якими стикаються жінки та дівчата, серед жіночих/феміністичних організацій, неформальних груп, активісток і активістів заради їх спільного вирішення та популяризація моделі жіночих кіл Lean In, як ефективного та дієвого інструменту допомоги жінкам знайти внутрішню віру у власний потенціал, внутрішню мотивацію та внутрішній ресурс його реалізувати.
Проект

Жінки на захисті прав людини під час збройного конфлікту

Організація
Громадська організація «Альянс за громадянські права»
Керівник проекту
Семиволос Наталя
Бюджет
129880,00 грн
 
Підвищення спроможності представниць органів державної влади, що працюють з жінками, жіночих організацій та ініціатив по відстоюванню прав жінок під час збройного конфлікту.
Проект

Організація II Міжнародного Жіночого Дієвого Форуму "Гендерні межі та перспективи гендерного діалогу в Україні"

Організація
Громадська організація «Асоціація жінок України «Дія»
Керівник проекту
Делієва Наталя
Бюджет
95000,00 грн
 
II Міжнародний Жіночий Дієвій Форум "Гендерні межі та перспективи гендерного діалогу в Україні" буде проводитися у другій половині вересня 2018 року у м. Одеса. Форум присвячен проблемам гендерної рівності в суспільстві, в ОТГ, в політиці та охоплює такі теми, як паритетна демократія, антидискримінаційні стратегії, ґендерні аспекти у суспільстві, батьківство/материнство і професійне життя. Мета форуму полягає в розробці стратегій та рекомендацій щодо оптимізації української та європейської гендерної політики. Завданням форуму буде обговорення учасниками сучасних тенденцій гендерної проблематики в Україні та Європі, обговорення гендерного питання в період збройних конфліктів, а також питань участі жінок і чоловіків у прийнятті управлінських та громадських рішень на рівні і з самоповагою.
Проект

Посилення, розбудова спроможності та підтримка жіночих НУО Рівненщини та Чернігівщини

Організація
Громадська організація «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність»
Керівник проекту
Воробей Людмила
Бюджет
122580,00 грн
 
Посилити потенціал та спроможність жіночих НУО Чернігівщини та Рівненщини шляхом створення Міжрегіональної мережі обміну та підтримки жінок-лідерок заради становлення у суспільстві позиції активної жінки, яка хоче вийти на новий рівень розвитку в громадській діяльності.
Проект

Партнерство заради захисту прав жінок Рівненщини

Організація
Рівненське обласне об’єднання громадян «Центр підтримки громадських ініціатив «ЧАЙКА»
Керівник проекту
Мельник Тетяна
Бюджет
129560,00 грн
 
Проект спрямований на розвиток партнерства досвідченої жіночої організації ГО «Центр «Чайка» та новоствореної БО «Позитивні жінки Рівне» заради захисту прав жінок, які зазнали насильства чи перебувають у групі ризику щодо насильства та дискримінації.

Економічні можливості постраждалим від конфлікту / Гранти, надані в рамках четвертого конкурсу для осіб, постраждалих від конфлікту, для створення/перенесення/розширення малого бізнесу

Проект

Започаткування виробництва "Мікрозелені"

Організація
ФОП Яковлев Артем Геннадійович
Керівник проекту
Яковлев Артем Геннадійович
Бюджет
38000,00 грн
 
Проект

HMARYNA. Пошив текстильних та трикотажних виробів

Організація
ФОП Хрипунова Марина Юріївна
Керівник проекту
Хрипунова Марина Юріївна
Бюджет
33324,00 грн
 
Проект

Дитячий розважальний центр "Ріа Ленд" для дітей віком від 1-го до 10-ти років

Організація
ФОП Кочовий Олександр Володимирович
Керівник проекту
Кочовий Олександр Володимирович
Бюджет
38000,00 грн
 
Проект

Центр іноземних мов "Поліглот"

Організація
ФОП Хачхарджи Дора Василівна
Керівник проекту
Хачхарджи Дора Василівна
Бюджет
38000,00 грн
 
Проект

Мережа магазинів "КАРАНДАШ"

Організація
ФОП Шевченко Ліана Григорівна
Керівник проекту
Шевченко Ліана Григорівна
Бюджет
38000,00 грн
 
Проект

КОПІЦЕНТР

Організація
ФОП Стовбуненко Володимир Володимирович
Керівник проекту
Стовбуненко Володимир Володимирович
Бюджет
38000,00 грн
 
Проект

Виробництво та реалізація продуктів бджільництва

Організація
ФОП Рясний Дмитро Вікторович
Керівник проекту
Рясний Дмитро Вікторович
Бюджет
37678,20 грн
 
Проект

Майстерня дитячого текстилю Zefirka.tekstil

Організація
ФОП Братищенко Марина Анатоліївна
Керівник проекту
Братищенко Марина Анатоліївна
Бюджет
37789,00 грн
 
Проект

Міні-цех по обробці деревини "Майстер столяр"

Організація
ФОП Бєда Олександр Олександрович
Керівник проекту
Бєда Олександр Олександрович
Бюджет
38000,00 грн
 
Проект

"Здорова людина - здорова Країна"

Організація
ФОП Бондар Юрій Миколайович
Керівник проекту
Бондар Юрій Миколайович
Бюджет
38000,00 грн
 
Проект

Розширення існуючої родинної пасіки

Організація
ФОП Кучєр Сергій Анатолійович
Керівник проекту
Кучєр Сергій Анатолійович
Бюджет
37500,00 грн
 

Економічні можливості постраждалим від конфлікту / Гранти, надані в рамках другого конкурсу для осіб з інвалідністю для створення/розширення малого бізнесу

Проект

Соціальне ательє "Золота голка"

Організація
ФОП Демідова Альбіна Павлівна
Керівник проекту
Демідова Альбіна Павлівна
Бюджет
37985,00 грн
 
Проект

Торгівля морозивом в спеку - напівфабрикатами в холод

Організація
ФОП Стебловська Ірина Гусманівна
Керівник проекту
Стебловська Ірина Гусманівна
Бюджет
33241,00 грн
 
Проект

Мережа перукарень "Тріумф" ("Доступно усім")

Організація
ФОП Василюк Олена Михайлівна
Керівник проекту
Василюк Олена Михайлівна
Бюджет
38000,00 грн
 
Проект

Агротеплиця

Організація
ФОП Гура Роман Миколайович
Керівник проекту
Гура Роман Миколайович
Бюджет
38000,00 грн
 
Проект

Надання послуг з заміру та встановлення пластикових вікон та дверей

Організація
ФОП Нудьга Андрій Миколайович
Керівник проекту
Нудьга Андрій Миколайович
Бюджет
38000,00 грн
 
Проект

Сантехнічний сервіс, та сервіс з ремонту побутових приладів

Організація
ФОП Мацієвич Михайло Владиславович
Керівник проекту
Мацієвич Михайло Владиславович
Бюджет
37657,00 грн
 
Проект

Виготовлення столярних виробів з натуральної деревини

Організація
ФОП Сєров Михайло Сергійович
Керівник проекту
Сєров Михайло Сергійович
Бюджет
38000,00 грн
 
Проект

Розвиваюче-ресурсний творчий простір "ARTInna Ok"

Організація
ФОП Рибак Інна Василівна
Керівник проекту
Рибак Інна Василівна
Бюджет
37967,00 грн
 
Проект

Грумінг-салон "Тішка" у м. Кривий Ріг

Організація
ФОП Зауліна Людмила Вікторівна
Керівник проекту
Зауліна Людмила Вікторівна
Бюджет
37906,00 грн
 
Проект

"РОДИННИЙ" роздрібна торгівля ппродуктами

Організація
ФОП Бойко Тетяна Борисівна
Керівник проекту
Бойко Тетяна Борисівна
Бюджет
37457,00 грн
 
Проект

Магазин фотоподарунків "BRAIS"

Організація
ФОП Лебедь Сергій Леонідович
Керівник проекту
Лебедь Сергій Леонідович
Бюджет
37654,00 грн
 
Проект

Меблі та декор ZooDecor

Організація
ФОП Вікаренко Вадим володимирович
Керівник проекту
Вікаренко Вадим володимирович
Бюджет
27786,00 грн
 

Економічні можливості постраждалим від конфлікту / Гранти, надані в рамках третього конкурсу для осіб, постраждалих від конфлікту, для створення/перенесення/розширення малого бізнесу

Проект

Арт-студія Пісочниця

Організація
ФОП Кисловська Юлія Сергіївна
Керівник проекту
Кисловська Юлія Сергіївна
Бюджет
37446,70 грн
 
Проект

Вирощування стебла цибулі, салат, кріп, петрушку і іншої зелені в теплиці

Організація
ФОП Мельничук Лариса Миколаївна
Керівник проекту
Мельничук Лариса Миколаївна
Бюджет
37820,00 грн
 
Проект

Фруктова насолода-здоровий спосіб життя

Організація
ФОП Бодавська Людмила Павлівна
Керівник проекту
Бодавська Людмила Павлівна
Бюджет
38000,00 грн
 
Проект

Виробництво жіночого одягу під власним брендом

Організація
ФОП Молодих Ганна Валеріївна
Керівник проекту
Молодих Ганна Валеріївна
Бюджет
38500,00 грн
 
Проект

Оновлення обладнання косметологічного кабінету

Організація
ФОП Єрьоменко Анастасія Василівна
Керівник проекту
Єрьоменко Анастасія Василівна
Бюджет
35990,00 грн
 
Проект

Експериментальний цех

Організація
ФОП Бабік Олена Русланівна
Керівник проекту
Бабік Олена Русланівна
Бюджет
38000,00 грн
 
Проект

Салон краси "Scissors"

Організація
ФОП Бобровська Ольга Веніамінівна
Керівник проекту
Бобровська Ольга Веніамінівна
Бюджет
35979,00 грн
 
Проект

Салон-магазин "Вдохновение"

Організація
ФОП Іваниця Тетяна Володимирівна
Керівник проекту
Іваниця Тетяна Володимирівна
Бюджет
37600,00 грн
 
Проект

Магазин - кав'ярня

Організація
ФОП Хачатур'ян Олена Володимирівна
Керівник проекту
Хачатур'ян Олена Володимирівна
Бюджет
37099,00 грн
 
Проект

Студія краси й релаксу

Організація
ФОП Буркова Христина Григорівна
Керівник проекту
Буркова Христина Григорівна
Бюджет
38007,00 грн
 
Проект

Еліт сталь плюс. Виготовлення конструкції та виробів з кольорових металів та їх ремонт

Організація
ФОП Пєров Ігор Миколайович
Керівник проекту
Пєров Ігор Миколайович
Бюджет
37900,00 грн
 
Проект

Сонячні панелі для родинної грибної ферми

Організація
ФОП Арутюнян Альвіна Едуардівна
Керівник проекту
Арутюнян Альвіна Едуардівна
Бюджет
37939,00 грн
 
Проект

Розширення родинної пасіки

Організація
ФОП Кириченко Володимир Владиславович
Керівник проекту
Кириченко Володимир Владиславович
Бюджет
37911,00 грн
 
Проект

Клінінг

Організація
ФОП Журавель Ольга Сергіївна
Керівник проекту
Журавель Ольга Сергіївна
Бюджет
32354,10 грн
 
Проект

Сімейна ферма "ГурмеЕко" (виробництво сирів)

Організація
ФОП Щербакова Олена Олександрівна
Керівник проекту
Щербакова Олена Олександрівна
Бюджет
37450,00 грн
 
Проект

Організація цеху з пошиття форменого, робочого та медичного одягу

Організація
ТОВ «АНЕЛЄС»
Керівник проекту
Скворцова Олена Леонідівна
Бюджет
38500,00 грн
 
Проект

"Sale e Pepe"

Організація
ФОП Лелюк Віталій Анатолійович
Керівник проекту
Лелюк Віталій Анатолійович
Бюджет
38841,00 грн
 
Проект

Гончарна майстерня

Організація
ФОП Болгарова Тетяна Олександрівна
Керівник проекту
Болгарова Тетяна Олександрівна
Бюджет
32360,00 грн
 
Проект

Майстерня з шиття одягу та аксесуарів

Організація
ФОП Ворожейкіна Ірина Олександрівна
Керівник проекту
Ворожейкіна Ірина Олександрівна
Бюджет
30805,00 грн
 
Проект

Пасіка "Родини Соколових"

Організація
ФОП Соколова Світлана Володимирівна
Керівник проекту
Соколова Світлана Володимирівна
Бюджет
37761,04 грн
 

Економічні можливості постраждалим від конфлікту / Гранти, надані в рамках другого конкурсу для підприємців та підприємств, для створення нових робочих місць для осіб, постраждалих від конфлікту

Проект

Студія англійської мови "English Boom"

Організація
ФОП Сніжко Олександра Олегівна
Керівник проекту
Сніжко Олександра Олегівна
Бюджет
100002,00 грн
 
Проект

Магазин сирів

Організація
ФОП Твердоступ Ганна Олексіївна
Керівник проекту
Твердоступ Ганна Олексіївна
Бюджет
26700,00 грн
 
Проект

Млинна "Blinchik"

Організація
ФОП Воронцова Марина Олександрівна
Керівник проекту
Воронцова Марина Олександрівна
Бюджет
90487,00 грн
 
Проект

Вдосконалення технологічної лінії брикетування паливних брикетів

Організація
ФОП Нікулін Сергій Федорович
Керівник проекту
Нікулін Сергій Федорович
Бюджет
297000,00 грн
 
Проект

Піцерія

Організація
ФОП Провандовська Людмила Миколаївна
Керівник проекту
Провандовська Людмила Миколаївна
Бюджет
60794,00 грн
 
Проект

Реалізація товарів швидкого харчування

Організація
ФОП Демідков Андрій Сергійович
Керівник проекту
Демідков Андрій Сергійович
Бюджет
60000,00 грн
 
Проект

Міні-кав'ярня

Організація
ФОП Мурачова Олександра Миколаївна
Керівник проекту
Мурачова Олександра Миколаївна
Бюджет
98213,00 грн
 
Проект

Вихід на стабільну прибутковість швейного виробництва дитячого одягу

Організація
ФОП Карпова Вікторія Миколаївна
Керівник проекту
Карпова Вікторія Миколаївна
Бюджет
117215,00 грн
 
Проект

Лікувально профілактичний центр

Організація
ФОП Матвієнко Ганна Володимирівна
Керівник проекту
Матвієнко Ганна Володимирівна
Бюджет
99640,00 грн
 
Проект

Магазин "Городник"

Організація
ФОП Шилова Олександра Ігорівна
Керівник проекту
Шилова Олександра Ігорівна
Бюджет
60327,00 грн
 
Проект

Дитяче кафе "Муравейник"

Організація
ФОП Полгородник Ірина Андріївна
Керівник проекту
Полгородник Ірина Андріївна
Бюджет
147237,00 грн
 
Проект

База відпочинку "Ласточка"- бюджетний відпочинок

Організація
ФОП Гутченко Ярославна Володимирівна
Керівник проекту
Гутченко Ярославна Володимирівна
Бюджет
99580,00 грн
 
Проект

Кафе "Марсель"

Організація
ФОП Скрипниченко Оксана Ярославівна
Керівник проекту
Скрипниченко Оксана Ярославівна
Бюджет
57530,00 грн
 
Проект

Демонстраційна міні-птахоферма з вирощування бройлерів

Організація
ФОП Бутов Артем Вікторович
Керівник проекту
Бутов Артем Вікторович
Бюджет
99779,20 грн
 
Проект

NUB розширення бізнесу

Організація
ФОП Масюткін Олексій Володимирович
Керівник проекту
Масюткін Олексій Володимирович
Бюджет
97600,00 грн
 
Проект

Модернізація. Гостьовий будинок АРБУЗ

Організація
ФОП Коваль Андрій Сергійович
Керівник проекту
Коваль Андрій Сергійович
Бюджет
141226,00 грн
 
Проект

Соляна печера "Salt Grot"

Організація
Приватне мале підприємство "Здоров'є"
Керівник проекту
Мілашова Євдокія Федотівна
Бюджет
100465,00 грн
 
Проект

Плазмова різка металу

Організація
Приватне мале підприємство "Виробничо-комерційна фірма "Іртекс"
Керівник проекту
Клочков Сергій Леонідович
Бюджет
270000,00 грн
 
Проект

Розширення поліграфічного підприємства ТОВ "ФОКСПРИНТ"

Організація
ТОВ "ФОКСПРИНТ"
Керівник проекту
Рубан Юлія Василівна
Бюджет
120000,00 грн
 
Проект

Будівництво холодильної камери

Організація
Приватне підприємство "ПЕРЛИНА СМАКУ"
Керівник проекту
Бичкова Ірина Миколаївна
Бюджет
210000,00 грн
 
Проект

Ремонт асфальтового покриття автошляхів, вулиць, тротуарів та прибудинкових територій

Організація
ФОП Любченко Вадим Олександрович
Керівник проекту
Любченко Вадим Олександрович
Бюджет
250000,00 грн
 
Проект

Розширення спектру послуг, що надає ФОП Мироненко шляхом відкриття станції шиномонтажу

Організація
ФОП Мироненко Оксана Вячеславівна
Керівник проекту
Мироненко Оксана Вячеславівна
Бюджет
99883,20 грн
 
Проект

Розширення хлібопекарського виробництва

Організація
ФОП Андрухова Надія Костянтинівна
Керівник проекту
Андрухова Надія Костянтинівна
Бюджет
150000,00 грн
 
Проект

Центр Розвитку Інтелекту "SMARTUM"

Організація
ФОП Кравець Ірина Олександрівна
Керівник проекту
Кравець Ірина Олександрівна
Бюджет
100800,00 грн
 
Проект

Фермерське господарство з вирощування часнику "EKO Garlic"

Організація
ФОП Козин Євгеній Анатолійович
Керівник проекту
Козин Євгеній Анатолійович
Бюджет
100000,00 грн
 
Проект

Виготовлення книжкової та багатосторінкової поліграфічної продукції

Організація
ФОП Кушнір Юлія Володимирівна
Керівник проекту
Кушнір Юлія Володимирівна
Бюджет
117160,00 грн
 
Проект

Студія іноземних мов "АМІ"

Організація
ФОП Колтунова Тетяна Геннадіївна
Керівник проекту
Колтунова Тетяна Геннадіївна
Бюджет
29700,00 грн
 
Проект

Український виробник шкіряних сумок ТМ "Wellbags"

Організація
ФОП Вакулич Тетяна Сергіївна
Керівник проекту
Вакулич Тетяна Сергіївна
Бюджет
111250,00 грн
 
Проект

Соціалізація дітей з аутизмом та іншими розладами аутичного спектру

Організація
ФОП Бухрякова Марина Миколаївна
Керівник проекту
Бухрякова Марина Миколаївна
Бюджет
149959,00 грн