Підтримані проєкти

Внутрішньо переміщені особи та приймаючі громади: розбудова толерантності через діалог

Проєкт

Організація
Громадська організація «Укрпростір»
Керівник проєкту
Селюкова Наталія
Бюджет
583300,00 грн
 
Преображенська сільська ОТГ; Приазовська селищна ОТГ; Пологівська міська ОТГ Запорізької області.
Проєкт

Організація
БО «БФ «Добробут України»
Керівник проєкту
Преображенська Вікторія
Бюджет
583300,00 грн
 
ОТГ м. Харків, м. Чугуївською, Люботинською та Солоніцевською
Проєкт

Організація
ГО «Бюро гендерних стратегій та бюджетування»
Керівник проєкту
Кульбака Олена
Бюджет
583300,00 грн
 
Диканська, Миргородська та Зіньківська ОТГ Полтавської області
Проєкт

Організація
ГО «Театр для діалогу»
Керівник проєкту
Наталя Омельчук
Бюджет
583300,00 грн
 
Баришівська, Бучанська, та Немішаєвська ОТГ Київської області

Гранти швидкого реагування, спрямовані на просування економічних можливостей для жінок в умовах негативного впливу COVID-19

Проєкт

Соціально-економічний розвиток жінок Донецької та Луганської областей під час пандемії COVID-19

Організація
ГО "ВО" Вірю в Україну"
Керівник проєкту
Бюджет
142500,00 грн
 
Мета проекту – надання нових знань і розширення можливостей для працевлаштування жінкам Донецької області. В рамках проекту на базі Простору розвитку «Discovery Club» буде організовано навчання SMM- маркетингу для жінок різних вікових груп, надаватимуться юридичні і фінансові консультації жінкам, що планують відкривати бізнес.
Проєкт

Жіноче підприємництво з солодким присмаком

Організація
NGO “Ukrainian Association of Freelancers” ГО"Центр Рівних Можливостей"
Керівник проєкту
Бюджет
131550,00 грн
 
Метою проекту є стимулювання економічної активності жінок Старобогородчанської ОТГ, які в умовах карантину втратили роботу та жінок-підприємиць громади, у яких ускладнилось ведення бізнесу у зв’язку з пандемією. Результатом проекту стане підвищення компетенцій щодо відкриття та розвитку своєї справи у жінок, набуття навичок кондитерської справи і відкриття нових кондитерських бізнесів.
Проєкт

Хендмейд в онлайн

Організація
ГО “Українська асоціація фрілансерів"
Керівник проєкту
Бюджет
124580,00 грн
 
Мета проекту – допомога жінкам, що виготовляють, або реалізовують хендмейд у виході на нові ринки через онлайн продажі та створення власних магазинів в соціальних мережах. Надання учасницям навичок он-лайн продажів, перебудова бізнес-процесів самозайнятих осіб в режим он-лайн, супровід та допомога у створенні конкурентоспроможного контенту, дозволить жінкам, що виробляють, або реалізують хендмейд, розширити клієнтську базу, вийти за межі Донецької області та повернути втрачені за час карантину прибутки.
Проєкт

SELFMADE WOMAN PROGRAM

Організація
SELFMADE WOMAN COMMUNITY
Керівник проєкту
Бюджет
76860,00 грн
 
Мета проекту – підтримка жінок-підприємиць і майутніх підприємиць через навчання, мережування і менторство. В рамках проекту буде створено Selfmade woman program – онлайн - інкубатор для жінок, де будуть надаватись консультації, проводитись он-лайн-зустрічі в форматі Mastermind group, лекції, надаватиметься менторська досвідчених підприємиць менш досвідченим.
Проєкт

Онлайн Академія жіночого лідерства та підприємництва “Inspiring Women”

Організація
ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку»
Керівник проєкту
Бюджет
142500,00 грн
 
Мета проекту - розширення прав і можливостей жінок в соціально-економічному житті країни, заохочення та сприяння жінкам в започаткуванні стартапів та посилення вже існуючих бізнесів. Заплановано проведення он-лайн Академії жіночого лідерства та підприємництва Inspiring Women, що є складовою комплексної програми розвитку жіночого лідерства та підприємництва, яку впроваджує організація. Академія включає 24 онлайн події для жінок з рідних регіонів України, які планують започаткувати або розвинути власну справу на тему економічної участі жінок, підприємництва, антикризового управління, цифровізації та адвокації інтересів підприємиць
Проєкт

We ARE - екосистема взаємної підтримки для розвитку жіночого підприємництва

Організація
ГО "Ми є Жінки"
Керівник проєкту
Бюджет
119000,00 грн
 
Мета проєкту - експертна та консультаційна підтримка переходу жіночих бізнесів в он-лайн та виходу на ринки, що користуються попитом. В рамках проекту буде розроблено і вроваджено 1-місячний інтенсив для жінок-підприємиць з усієї України та надано експертну підримку учасницям. Проект впроваджуватиметься у партнерстві з бізнесом.
Проєкт

Розширення економічних можливостей жінок-підприємиць Волині в період пандемії

Організація
ГО “Розвиток Волині”
Керівник проєкту
Бюджет
95850,00 грн
 
Мета проекту – об'єднання підприємиць та самозайнятих жінок Волинської області для посилення власних бізнесів, зміцнення економічного становища та знаходження нових можливостей в період кризи. Проект реалізуватиметься у партнерстві з Торгівельно-промисловою палатою і підприємицями м. Луцька. В рамках прокту буде проведено тематичні навчання для жінок-підприємиць, започатковано Жіночий бізнес-клуб, проведено підготовчу роботу з об'єднання жінок-підприємиць за вузькими бізнес-напрямками в кластери для спільного просування продукції та послуг.
Проєкт

Сучасні інструменти для вирішення економічних проблем жінок сільської місцевості

Організація
ГО “Бюро гендерних стратегій та бюджетування”
Керівник проєкту
Бюджет
81630,00 грн
 
Мета проекту - вирішення проблеми економічної залежності жінок шляхом проведення тренінгів з продажу своїх послуг та товарів власного виробництва через інтернет-плаформи та соціальни мережі. Проект впроваджуватиметься у шести ОТГ Луганської області. Під час тренінгів учасниці отримають навички з електронної комерції, копірайтингу, пошуку постачальників та партнерів, предметної фотозйомки та обробки фото за допомогою смартфону, ознайомляться з існуючими торгівельними платформами і навчаться ними користуватись.
Проєкт

Сучасність вимагає виходу в онлайн!

Організація
ГО “Рада жінок фермерів Херсонщини”
Керівник проєкту
Бюджет
138812,00 грн
 
Мета проекту - допомога жінкам, які працюють в сільському господарстві, розширити свої економічні можливості, вивести мікробізнеси в он-лайн, засвоїти алгоритми роботи в мережі інтернет, почати реалізовувати свою продукцію по В2С каналу. В рамках проекту фермерки Херсонської області навчатимуться сучасним технологіям продажу, опанують сучасні методи ведення бізнесу, розширять мережу контактів та отримають доступ до нової інформації.
Проєкт

SMM-менеджмент для дівчат/жінок: долаємо кризу легко та дієво!

Організація
ГО "Кроки до майбутнього"
Керівник проєкту
Бюджет
142500,00 грн
 
Мета проекту – розширення економічних можливостей для жінок через оволодіння навичками SMM-менеджменту. В рамках проекту передбачається створення 10-годинного безкоштовного онлайн курсу з SMM-менеджменту для дівчат/жінок на основі безкоштовної платформи Open edX і широке розповсюдження курсу через мережі жіночих організацій, соціальні мережі тощо.
Проєкт

Он-лайн орієнтація жіночого бізнесу в умовах епідемії COVID-19

Організація
ГО «Інформаційно-тренінговий центр громадських ініціатив»
Керівник проєкту
Бюджет
137700,00 грн
 
Мета проекту - виявлення основних потреб в інформації та отримання навичок щодо переформатування власної справи і ведення бізнесу в онлайн просторі у самозайнятих жінок та власниць мікро-бізнесу по всій Україні. За проектом буде проведено аналіз проблем переорієнтації бізнес-процесів в онлайн формат для самозайнятих жінок та власниць мікро-бізнесу; створено і проведено відповідний навчальний курс для підприємиць; проведено конкурс серед самозайнятих жінок та жінок-підприємиць щодо включення у бізнес-процеси чи до рекламної складової власної справи соціально орієнтованого компоненту, спрямованого на захист вразливих жінок.
Проєкт

Потенціал жінок для розвитку внутрішнього туризму Житомирщини

Організація
Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет»
Керівник проєкту
Бюджет
103300,00 грн
 
Мета проекту - посилення економічних можливостей жінок Житомирщини шляхом підвищення їх спроможності до розвитку внутрішнього туризму через організацію навчання, обміну досвідом з власницями діючих садиб, надання різного роду підтримки з боку керівництва області загалом та окремих громад, зокрема. Передбачено що в рамках проекту участь у навчальному курсі візьмуть щонайменше 30 власниць садиб, а завдяки адвокаційні кампанії керівництво ОТГ і області визнають важливість включення жінок як цільової групи до розвитку потенціалу внутрішнього туризму та створить можливості їх підтримки.
Проєкт

Подолання наслідків пандемії Covid19 шляхом розширення напрямків діяльності та виходу на нові ринки збуту

Організація
Соціальне підприємство «Рукомисли»
Керівник проєкту
Бюджет
132000,00 грн
 
Мета проекту - збільшення потужностей виробництва та розширення ринків збуту продукції соціального підприємства «Рукомисли». В рамках проекту буде створено креативний простір «Арт-студія «Рукомисли», на базі якого проходитимуть майстер-класи, діятиме виставка-продаж виробів «Рукомислів» та інших майстринь м. Львова. Також, проектом передбачено розвиток онлайн продажів виробів соціального підприємства на українських та міжнародних майданчках.
Проєкт

Покращення можливостей працевлаштування випускниць Тернопільських ВИШів в IT-сфері

Організація
ГО ТМЖК "Відродження нації"
Керівник проєкту
Бюджет
117000,00 грн
 
Мета проекту – надання можливостей для працевлаштування молодим жінкам-випускницям ВИШів. В рамках проекту спільно з ІТ-кампаніями м. Тернополя буде організовано навчання та менторська підтримка для випускниць ВИШів Тернополя, які мають знання з комп’ютерних наук та інформаційних технологій, орієнтовані на розвиток практичних і бізнес-навичок, зацікавлені в можливостях наукового та творчого зростання і в подальшому працевлаштуванні в IT-компаніях. Згідно Меморандуму між організаторами проекту, частина випускниць навчального курсу отримають роботу в ІТ-кампаніях-партнерах.
Проєкт

Я зможу!

Організація
ГО "Територія успіху"
Керівник проєкту
Бюджет
142500,00 грн
 
Мета проекту- розширення можливостей для отримання доходу жінками-підприємицями через опанування он-лайн інструментів просування продукції і майданчиків для продажів. В результаті участі у навчальному курсі підприємиці з Кіровоградської області підготують і розпочнуть реалізацію бізнес-планів з повного, або часткового переходу їхніх бізнесів в он-лайн.
Проєкт

Жінки в цифрову епоху

Організація
Благодійний фонд «Вітри змін»
Керівник проєкту
Бюджет
97300,00 грн
 
Мета проекту – надати навички для навчання і подальшого працевлаштування жінкам вразливих грпу, які внаслідок карантину залишились без роботи. В рамках проекту на базі жіночого ком'юніті центру «Петаленца» буле відкрито навчальний курс з веб-дизайну і англійської мові для жінок м. Одеса. Проект реалізовуватиметься успівпраці з місцевим бізнесом, Центром соціальних служб, Ротарі Клубом м. Одеса.
Проєкт

Посилення конкурентоздатності жінок, зайнятих у малому бізнесі

Організація
ВООГО "Відкрите суспільство"
Керівник проєкту
Бюджет
117950,00 грн
 
Мета проекту - зменшити рівень викликів для підприємиць та посилити можливості жінок до конкуренції на ринку за рахунок використання сучасних он-лайн інструментів. Проектом передбачено он-лайн навчання таким інструментам для жінок-підприємиць Вінниці і Вінницької області. В результаті будуть посилені можливості жінок до модернізації бізнес процесів та буде дано додатковий поштовх до об’єднання в неформальні кооперативи для спільного використання технологічних рішень.
Проєкт

Жіночі колаборації під час пандемії COVID-19

Організація
ЗОГО "ОПП "Взаємодія"
Керівник проєкту
Бюджет
93450,00 грн
 
Мета проекту - розробити та впровадити ефективні моделі розширення економічних можливостей для жінок під час кризи, спричиненої пандемією COVID-19 шляхом створення Жіночих колаборацій. Такий вид співпраці дасть можливість жінкам- підприємницям залучити нових клієнтів, створити додаткову рекламу брендів, досягнути успіху у власній справі. Під час колаборацій працюватиме дитяча сенсорна кімната, що дозволить учасницям прийти з дітьми, що особливо актуально в час коли заборонена діяльність дитячих закладів.
Проєкт

Експрес оцінка бізнес-плану в сільських громадах України

Організація
ГО "Рада Жінок Фермерів Запорізької області"
Керівник проєкту
Бюджет
125500,00 грн
 
Мета проекту – розширення економічних можливостей сільських жінок через застосування сучасних технологій. В рамках проекту буде створено он-лайн портал, який допоможе швидко проаналізувати потенційну економічну вигоду від виробництва різних видів плодоовочевої продукції. Цільовими аудиторіями проекту є жінки, які є дрібними та середніми виробницями плодоовочевої продукції з досвідом у галузі, що розглядають зміну культури на більш прибуткову; жінки-початківці у фермерстві; ОТГ, громадські організації, які просувають розвиток підприємництва в селі, та використовуватимуть портал для інформаційної підтримки жінок, які мають обмежений доступ в он-лайні.
Проєкт

Співпраця задля підтримки та розвитку (#femcollaboration)

Організація
Вінницька ГО «Інформаційно-просвітницький центр «ВІСЬ»
Керівник проєкту
Бюджет
142500,00 грн
 
Мета проекту – розробка і впровадження системи взаємної підтримки і менторства для жінок-підприємиць Вінницької області. В рамках проекту успішні підприємиці надаватимуть менторську допомогу початківцям та власницям бізнесів, які планують розширення на нові ринки; буде пілотовано систему Collaborative Marketing, що дозволить спільне використання ресурсів і рекламу продукції. Також передбачено обмін досвідом з ведення бізнесу в умовах карантинних обмежень, налагодження співпраці та розвиток підприємницьких мереж з іншими регіонами України. Серед цільових аудиторій проекту жінки-підриємиці, а також трудові мігрантки, які через карантин повернулись у Вінницьку область.

Позаконкурсні

Проєкт

Проєкт «Організація участі активісток з регіонів у Марші жінок 8го березня 2020»

Організація
Громадська організація «ІНСАЙТ»
Керівник проєкту
Олена Шевченко
Бюджет
60000,00 грн
 
Підтримка проведення Маршу Жінок, 8 березня 2020

Гранти швидкого реагування для жіночих/феміністичних організацій України

Проєкт

«Родина героя: своїх не лишаємо!»

Організація
ВГО «Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО»
Керівник проєкту
Музика Наталка
Бюджет
80000,00 грн
 
Створення 5 груп самодопомоги в ОТГ Житомирської області, а також надання регулярної підтримки щонайменше 600 жінкам цих громад. Насамперед, жінкам з родин загиблих воїнів (з сіл та селищ), дружинам ветеранів, ветеранкам. Допомога надаватиметься через індивідуальну комплексну підтримку, включаючи професійну психологічну допомогу та за принципом «рівна-рівній», гуманітарну та консультаційну підтримку. Проведення інформаційної кампанії спрямованої на подолання наслідків ізоляції та популяризацію активної позиції жінок, які належать до вразливих категорій.
Проєкт

«Сестринська толока»

Організація
ВГО Інформаційно-просвітницький центр «ВІСЬ»
Керівник проєкту
Дубина Світлана
Бюджет
140000,00 грн
 
Підтримка жінок -безхатченок (щонайменше 100 осіб) та самотніх жінок, які перебувають на соціальному обліку та потребують стороннього догляду віком 70+ (щонайменше 500 осіб з найменшими пенсіями, інвалідністю) у м. Вінниці та області. Систематичне забезпечення потреби жінок-безхатченок у базових потребах – доступі до чистої води і дезінфікуючих засобів, проведення температурного скринінгу, що дозволить зреагувати на небезпеку та зменшити ризик інфікування бездомних жінок і дівчат.
Проєкт

Кризова допомога жінкам Вінниччини - підприємицям, постраждалим від COVID-19

Організація
Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії»
Керівник проєкту
Студілко Алла
Бюджет
139900,00 грн
 
Підтримка жінок-підприємиць (щонайменше 50-ти), які зазнали множинної дискримінації та втратили або припинили свою підприємницьку діяльність під час пандемії та карантинних заходів у Вінниці. Онлайн консультування щодо розробки їх власної стратегії виходу із кризової ситуації, а також навчально-інформаційні вебінари, психологічні консультації, консультації з кризового менеджементу та юридичного супроводу для представниць малого бізнесу у Вінниці.
Проєкт

Інформаційна антипанічна кампанія «Жінки проти пандемії»

Організація
ГО «Центр інформації про права людини»
Керівник проєкту
Виртосу Ірина
Бюджет
74150,00 грн
 
Організація та проведення інформаційної кампанії «Жінки проти пандемії», яка знизить рівень тривожності жінок, виведе з тіні пов’язані з пандемією проблеми вразливих груп жінок. Проектом також заплановані збір та подальше публічне розповсюдження інформації про те, як пандемія та пов’язані з нею обмежувальні заходи впливають на жінок в Україні.
Проєкт

Підвищення готовності жіночих ГО та активних жінок до активізації та згуртованості в умовах пандемії COVID19

Організація
ГО «ТМЖК «Відродження нації»
Керівник проєкту
Кравець Галина
Бюджет
75000,00 грн
 
Організація навчання онлайн для представниць 10 жіночих ГО та 15 активних жінок Тернопільської області під час карантину, що сприятиме підвищенню стресостійкості активісток, залученню учасниць проєкту до жіночого руху, посилить згуртованість активісток Тернопільщини.
Проєкт

«Креативний карантин»

Організація
ГО Creative Women Space
Керівник проєкту
Малішевська Ірина
Бюджет
90000,00 грн
 
Створення онлайн-платформи для спілкування жінок в умовах пандемії COVID-19 та спричинених нею викликів. Налагодження комунікації аудиторії прооекту та залучених експерток у сферах психології, економіки, маркетингу, творчості, науки. Орієнтовна аудиторія охвату 100 000 глядачок та глядачів, а також залучення понад 60 експерток.
Проєкт

«Захищені жінки - сильні громади»

Організація
ЗОБФ «Посмішка дитини»
Керівник проєкту
Чернова Анна
Бюджет
112000,00 грн
 
Надання системної психосоціальної підтримки 161 соціальній працівниці у 6ти громадах: Широківській, Пологівській, Оріхівській (Запорізька область) та у Ясинуватській, Авдіївській, Сіверській (Донецька область). Забезпечення соціальних працівниць наборами особистої гігієни, задля подальшого використання під час роботи в громадах. Підвищення стесостійкості та рівня обізнаності соціальних праціниць щодо алгоритму їхній дій на період карантинно-обмежувальних заходів.
Проєкт

Зміцнення комунікаційного потенціалу жіночих організацій Рівненської та Луганської областей

Організація
ГО Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка»
Керівник проєкту
Мельник Тетяна
Бюджет
50000,00 грн
 
Посилення спроможності представниць громадських організацій з Рівненської та Луганської областей через надання їм інструментів роботи онлайн у період карантинних заходів. Упровадження інформаційної кампанії для подолання тривоги, наслідків соціальної ізоляції, популяризації активної та свідомої позиції жінок; підтримка жінок у ситуаціях домашнього насильства, які у зв’язку з карантином мають обмежений доступ до соціальних послуг.
Проєкт

Кол-центр психологічної підтримки жінкам з вразливих соціальних груп

Організація
ГО «Громадський рух «Gender Stream»
Керівник проєкту
Полякова Ольга
Бюджет
90000,00 грн
 
Створення та підтримка діяльності кол-центру задля надання невідкладних психологічних консультацій жінкам різних вразливих груп (жінкам 60+, жінкам з інвалідністю, матерям дітей з інвалідністю, жінкам-ветеранкам, жінкам поліцейським, працівницям медичного сектору).
Проєкт

Онлайн марафон #Спитай юристку_ЮрФем

Організація
Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем»
Керівник проєкту
Волошин Ярина
Бюджет
86240,00 грн
 
Підготовка та проведення онлайн марафону «Запитай юристку_Юрфем», що складатиметься з 10 вебінарів за участі провідних юристок України. Юристки консультуватимуть жінок з питань трудового і податкового законодавства, а також законодавства щодо протидії домашньому насильству і надання соціальних послуг вразливим групам населення. За результами марафону буде розроблена та розповсюджена інфографіка із найпоширенішими питаннями та відповідями учасників та учасниць. Таким чином буде сформоване коло проактивних юристок, готових надавати консультації онлайн і в майбутньому.

Голос жінок і лідерство - Україна (бюджет за проєктами зазначено в канадійських доларах)

Проєкт

Підтримка жіночого руху в Чернігівському регіоні

Організація
Громадська організація «Асоціація демократичного розвитку»
Керівник проєкту
Ніколенко-Баєва Анна
Бюджет
6000,00 грн
 
Посилення жіночого/феміністичного руху в Чернігівському регіоні та впровадження гендерно-чутливих змін, шляхом підтримки та розвитку місцевих жіночих організацій, ініціативних груп та активісток.
Проєкт

Створення місцевої мережі партнерок «Голос жінок і лідерство – Буковина»

Організація
Громадська організація «Центр громадської активності «Синергія»
Керівник проєкту
Батракова Наталія
Бюджет
6000,00 грн
 
Створення мережі місцевих партнерок «Голос жінок і лідерство – Буковина» та впровадження ініціатив щодо просування гендерної рівності та реалізації прав жінок.
Проєкт

"Фемен-клаб" - студія жіночого лідерства Східної України

Організація
Громадська організація «Альянс за громадянські права»
Керівник проєкту
Лугова Тетяна
Бюджет
6000,00 грн
 
Активізація феменистичного руху та розвитку жіночих організацій, що займаються питаннями прав жінок, ЛГБТ+ спільнот та гендерною рівністю на підконтрольний територіях Донецької області, шляхом інформування про можливості, авторський супровід ініціативних груп та громадських організацій.
Проєкт

Голос жінок і лідерство Миколаївщини

Організація
Миколаївський БФ "Любисток"
Керівник проєкту
Пархоменко Маргарита
Бюджет
6000,00 грн
 
Зміцнення феміністичного руху в Миколаївській області шляхом посилення спроможності жіночих громадських організацій з подальшим згуртуванням їх у мережу жіночих організацій.
Проєкт

Голос жінок та лідерство на Волині

Організація
Громадська організація «Розвиток Волині»
Керівник проєкту
Колковська Ірина, Ярош Оксана
Бюджет
6000,00 грн
 
Забезпечення максимальної участі жінок і жіночих організацій Волинської області, зокрема, із віддалених районів, в ініціативах Проєкту «Голос жінок та лідерство - Україна», а також надання підтримки волинським жінкам для реалізації їх прав у всіх сферах суспільного життя через створення сталої мережі жінок-лідерок.
Проєкт

Посилення спроможності місцевих жіночих організацій Тернопільської області

Організація
Тернопільський міський жіночий клуб "Відродження нації"
Керівник проєкту
Кравець Галина
Бюджет
6000,00 грн
 
Підвищення спроможності існуючих та створення мережі жіночих ОГС у Тернопільській області; консультування та підтримка ініціатив жіночих ОГС, допомога в адаптації проектів до місцевого контексту, підтримка УЖФ в організації заходів. Також планується створення інформаційного ресурсного центру. Проектна діяльність сприятиме популяризації руху за права жінок.
Проєкт

Сприяння у розвитку жіночого/феміністичного руху в Одеській області

Організація
Громадська організація «Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»
Керівник проєкту
Костюк Ольга
Бюджет
6000,00 грн
 
Створення регіональної мережі жіночих/феміністичних організацій задля розвитку жіночого руху в Одеській області.
Проєкт

Партнерство заради розвитку жіночого правозахисного руху

Організація
Громадська організація «Територія успіху»
Керівник проєкту
Дуднік Інга
Бюджет
6000,00 грн
 
Посилення жіночого руху шляхом створення мережі регіонального партнерства та реалізації спільних ініціатив.
Проєкт

Партнерство заради змін та розвитку

Організація
Рівненське обласне об’єднання громадян «Центр підтримки громадських ініціатив «ЧАЙКА»
Керівник проєкту
Гунько Лариса
Бюджет
6000,00 грн
 
Поглиблення співпраці жіночих організацій та активісток Рівненщини задля підвищення їхньої спроможності та ефективності у розробці та впровадженні ініціатив, спрямованих на захист прав жінок та просування гендерної рівності, посилення впливу жіночого руху на запровадження гендерно-чутливих змін в політиці України через можливості проекту «Голос жінок і лідерство – Україна».
Проєкт

Голос жінок та дівчат для розвитку громад Житомирського регіону

Організація
Житомирська обласна молодіжна громадська організація «Паритет»
Керівник проєкту
Остапчук Олена
Бюджет
6000,00 грн
 
Формування та розвиток дієвої мережі жіночих організацій Житомирського регіону шляхом підтримки і посилення інституційної спроможності, підвищення ресурсного потенціалу, покращення менеджменту та сталості діяльності, навичок адвокації організацій та ініціативних груп, які працюють в інтересах дівчат та жінок.
Проєкт

Голос жінок і лідерство - Сумщина

Організація
Громадська організація "Інтелект Сумщини"
Керівник проєкту
Савельєва Юлія
Бюджет
6000,00 грн
 
Активізація жінок, молодих дівчат та про-жіночих громадських організацій в межах Сумської області з акцентом на віддалених територіях,та також підвищення потенціалу активісток у просуванні прав жінок та ідей ґендерної рівності.
Проєкт

Діяльність Ліги Толерантності - регіонального партнера в Івано-Франківській області

Організація
Благодійна організація «Благодійний фонд «Ліга толерантності»
Керівник проєкту
Фомічова Юлія
Бюджет
6000,00 грн
 
"Створення інклюзивнихі умов для підтримки жіночих громадських організацій, мереж, коаліцій і платформ в організаційному розвитку через інформування про конкурси і можливості проєкту, консультування, організацію тренінгів, моніторинг, збір інформації і даних, тощо. “Ліга Толерантності” сприятиме забезпеченню доступу та участі жінок і жіночих організацій зі всієї Івано-Франківської області, включно з віддаленими районами."
Проєкт

Голос жінок і лідерство – Україна – Херсонщина

Організація
Херсонський обласний центр «Успішна жінка»
Керівник проєкту
Литвиненко Анжела
Бюджет
6000,00 грн
 
Покращення реалізації прав жінок і дівчат у Херсонській області через сприяння просуванню гендерної рівності та підтримка і посилення жіночого/феміністичного руху.
Проєкт

Голос жінок Полтавщини: партнерство заради змін

Організація
Громадська організація "Бюро гендерних стратегій і бюджетування"
Керівник проєкту
Кульбака Олена
Бюджет
6000,00 грн
 
Забезпечення участі жінок і жіночих організацій Полтавської області у ініціативах проекту «Голос жінок і лідерство – Україна».
Проєкт

Сила жіночої єдності - запорука захисту прав жінок в Україні!

Організація
Західноукраїнський центр «Жіночі перспективи»
Керівник проєкту
Костіна Надія
Бюджет
6000,00 грн
 
Сприяння впровадженню ґендерно чутливих змін, покращення ситуації з правами жінок та дівчат, зокрема, у Львівській області, шляхом посилення впливу жіночих/феміністичних ініціатив та організацій в регіоні.
Проєкт

Створення ресурсного центру підтримки жіночих організацій Вінниччини

Організація
Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії»
Керівник проєкту
Орлова Христина
Бюджет
6000,00 грн
 
Надання ресурсної підтримки жіночим локальним правозахисним організаціям Вінниччини для підсилення їх організаційних, програмних та адвокаційних спроможностей у просування прав жінок та принципів гендерної рівності через створення та забезпечення діяльності регіонального центру та місцевої мережі.
Проєкт

Школа жіночого лідерства як інструмент реалізації гендерної політики на Хмельниччині

Організація
Хмельницька обласна громадська організація Подільський центр «Ґендерна рада»
Керівник проєкту
Баєва Тетяна
Бюджет
6000,00 грн
 
Створення потужної мережі громадських організацій, які підтримують феміністичні цінності в Хмельницькій області за сприяння Українського Жіночого Фонду та залучення до всеукраїнського жіночого руху.
Проєкт

Голос жінок і лідерство – Харківська область

Організація
Харківська обласна громадська організація «Харківський обласний гендерний ресурсний центр»
Керівник проєкту
Губіна Світлана
Бюджет
6000,00 грн
 
Підвищення спроможності та суспільно-політичної активності жіночого руху в Харківському регіоні, просування ідей гендерної рівності в усі сфери суспільного життя, зміцнення позиції дівчат і жінок у сучасному українському суспільстві.
Проєкт

Підтримка жіночих ініціатив НГО/влада/бізнес

Організація
Громадська організація "Гендерний клуб Дніпро"
Керівник проєкту
Мягких Ганна
Бюджет
6000,00 грн
 
Підвищення потенціалу вже існуючої коаліції місцевих жіночих організацій за рахунок співпраці за вектором НГО/влада/бізнес.
Проєкт

Створення та об’єднання жіночого руху у Запорізькій області

Організація
Запорізька обласна громадська організація «Об’єднання психологів та психоаналітиків «ВЗАЄМОДІЯ»
Керівник проєкту
Сайтарли Анна
Бюджет
6000,00 грн
 
Проект покликаний налагодити тісну співпрацю між організаціями, ініціативними групами та активістками/тами, які працюють у сфері подолання дискримінації щодо жінок, підтримки вразливих категорій жінок, просування гендерної рівності та формування феміністичних поглядів у Запорізькій області з метою посилення жіночого/феміністичного руху України.

Голос жінок і лідерство - Україна. Гранти швидкого реагування для жіночих/феміністичних організацій

Проєкт

Поінформовані мами особливих дітей - означає досвідчені мами

Організація
Ужгородська міська організація Спілки жінок України
Керівник проєкту
Митровцій Валентина
Бюджет
90000,00 грн
 
Надання підтримки мамам -опікункам дітей з інвалідністю, які через карантинні обмеження не мають у повному обсязі доступу до соціальних послуг та необхідних регулярних медичних послуг. В рамках проекту заплановано вебінари, психологічні, юридичні та інші консультації. В результаті роботи проекту буде створено і забезпечно сталість групи самодопомоги мам дітей з інвалідністю в Ужгороді.
Проєкт

Студія соціалізації людей з інвалідністю «Можливості, які поруч»

Організація
ГО Центр розвитку «Жіночий світ»
Керівник проєкту
Зіновенко Олена Олегівна
Бюджет
89050,00 грн
 
Створення дистанційної студії соціалізації для людей з інвалідністю та їх родин з метою надання практичних інструментів самопідтримки, стримання панічних настроїв та підтримки оптимістичного настрою груп. В рамках роботи студії проводитимуться он-лайн зустрічі та консультації, розширюватиметься і посилюватиметься мережа учасниць.
Проєкт

Школа для активісток із Буковини «Спроможні та дієві»

Організація
ГО «Крокри до майбутнього»
Керівник проєкту
Юлія Дупешко-Джус
Бюджет
88600,00 грн
 
Проведення 2-хмісячної школи для активісток Буковини «Спроможні та дієві», що включає он-лайн тренінги та оф-лайн підсумкову зустріч активісток. Мета школи - підвищення спроможності жіночих/феміністичних організацій підтримувати он-лайн зв’язок зі своїми цільовими групами, зокрема вразливими групами жінок та дівчат, надавати послуги цільовим групам он-лайн, а також координуватись з іншими жіночими/феміністичними організаціями та активістками.
Проєкт

Соціально-психологічна підтримка жінок Бердянщини в умовах пандемії COVID-19

Організація
ГО «Жінка майбутнього»
Керівник проєкту
Тартинських Ганна Василівна
Бюджет
70324,00 грн
 
Проект спрямовано на запобігання гендерно-обумовленого і домашнього насильства в сільських регіонах Бердянського району (Осипенківська, Берестівська та Андріївська ОТГ, в які входять 18 сільських рад). В рамках проекту буде проведено он-лайн комплексне навчання соціальних працівниць/ків, що працюють з цими ОТГ, налагоджено систему надання он-лайн консультацій соціальним працівницям/кам і жінкам цільової групи.
Проєкт

Фемінізм онлайн

Організація
Благодійна організація «Інша»
Керівник проєкту
Марина Усманова
Бюджет
28000,00 грн
 
Проведення з активістками, ЛБТ жінками, жінками, постраждалими від множинної дискримінації серії психологічних онлайн груп підтримки на тему переживання ізоляції в умовах непорозуміння з боку людей, які не поділяють їхніх поглядів. Проведення серії онлайн-заходів під загальною назвою «Феміністична кава онлайн» з метою підтримуючого спілкування з однодумицями, створення спільного інтелектуального середовища.
Проєкт

Жінки з інвалідністю і коронавірус

Організація
ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім'я»
Керівник проєкту
Неля Ковалюк
Бюджет
87500,00 грн
 
Проведення, на основі досвіду більше 50 жінок та дівчат з інвалідністю, аналізу впливу COVID-19 на жінок/дівчат з інвалідністю та жінок, які виховують дітей з інвалідністю. Результати аналізу і рекомендації буде поширено на всю Україну. Також в рамках проекту буде організовано вебінари, юридичні консультації, зустрічі з психологами, тематичні консультації для жінок цільової групи.
Проєкт

Забезпечення базових потреб, горизонтальна самоорганізація жінок заради взаємодопомоги

Організація
ГО «Асоціація Ромів ЗОР»
Керівник проєкту
Бублик Марина
Бюджет
90000,00 грн
 
Підтримка ромських жінок, що мешкають у м. Ніжин і профілактика поширення COVID-19 серед ромського населення. Надаватимуться телефонні консультації жінкам, які втратили можливості прибутку під час карантинно-обмежувальних заходів, жінок також буде забезпечено засобами індивідуального захисту.
Проєкт

Онлайн-навчання як інструмент підвищення інституційної сталості громадських організацій

Організація
Дніпропетровська міська громадська організація «Жіночий інформаційно-координаційний центр»
Керівник проєкту
Мірошниченко Оксана
Бюджет
89200,00 грн
 
Підвищення спроможності жіночих/феміністичних організацій через розвиток кадрового потенціалу тренерок/ів онлайн-освіти (методологія розробки заходів з онлайн-навчання, інструменти дистанційної роботи, допомога в адаптації вже наявних матеріалів та навчальних програм до вимог онлайн-комунікацій) з метою відновлення повноцінної діяльності ОГС в надзвичайних умовах, пов’язаних з пандемією COVID-19.
Проєкт

Допомога жінкам зі статусом ВПО для зменшення негативного впливу карантинного режиму

Організація
ГО «Інноваційна дія»
Керівник проєкту
Дмітрієва Світлана
Бюджет
80000,00 грн
 
Підтримка внутрішньо переміщених жінок, що мешкають у Вінницькій області, в період пандемії COVID-19 через проведення психологічних консультацій, а також організацію служби «Он-лайн менторки/няні» для допомоги жінкам, які поєднують роботу з дому із доглядом за дітьми.
Проєкт

Інформаційна кампанія «Прості дії рятують життя»

Організація
ГПО «Егіда-Запоріжжя»
Керівник проєкту
Заїкіна Наталія
Бюджет
89000,00 грн
 
Проведення інформаційно-просвітницької кампанії з протидії домашньому насильству під час пандемії COVID-19. Кампанія включатиме серію вебінарів для соціальних працівниць та журналістів, створення та ротацію на Запорізькому телебаченні та у соціальних мережах 10 відеороликів «Прості дії рятують життя» з правилами поведінки в ситуації насильства та «Завжди поряд» з алгоритмом дій у випадку насильства.
Проєкт

Підтримка жінок силами рівних

Організація
ГО Клуб «Еней»
Керівник проєкту
Сарнацька Аліна
Бюджет
86588,00 грн
 
Надання комплексної підтримки жінкам вразливих груп (споживачкам наркотиків, секс-працівницям, жінкам, які страждають від домашнього насильства) у період пандемії COVID-19. Передбачено проведення навчання для вразливих груп жінок щодо алгоритмів дистанційної шкільної освіти, домашніх ігор з дітьми, пошуку роботи он-лайн, запобігання домашньому насильству. Також команда проекту розповсюджуватиме набори індивідуального захисту
Проєкт

Жіноча сторона карантину

Організація
ВГО «Всеукраїнська жіноча єврейська організація «Проект Кешер»
Керівник проєкту
Войталюк Тетяна
Бюджет
89800,00 грн
 
Надання психологічної підтримки членкиням організації та іншим жінкам під час пандемії COVID-19 та у період соціальних обмежень, через організацію тематичних вебінарів із закордонними експертками, груп он-лайн підтримки та он-лайн консультацій за участі адвокатки, спеціалістки з фінансової грамотності, експертки з психічного здоров'я. Інформація про послуги організації буде розповсюджуватись зокрема через Громадське радіо.

Підтримка молодим українським правозахисницям, які знаходяться у стані вигорання(або іншій виснажливій ситуації) та потребують перепочинку та або негайної психологічної, медичної та юридичної допомоги

Проєкт

Надання психологічної, медичної або юридичної допомоги

Організація
МБФ «Українська фундація громадського здоров’я»
Керівник проєкту
Бюджет
13250,00 грн
 
Проєкт

Надання психологічної допомоги

Організація
ГО «Громадська палата України»
Керівник проєкту
Бюджет
12600,00 грн
 
Проєкт

Надання психологічної допомоги

Організація
ГО «Театр для діалогу»
Керівник проєкту
Бюджет
13250,00 грн
 

Жінки на місцях мобілізуються заради демократії

Проєкт

Аналіз антигендерних рухів та їх наративів в Україні

Організація
Громадська організація «Ла Страда-Україна»
Керівник проєкту
Легенька Марина
Бюджет
132500,00 грн
 
Проведення польового дослідження щодо проявів антигендерних ідей в академічному середовищі. Розробка рекомендацій щодо організації медіакампанії на підтримку гендерної політики в Україні.
Проєкт

Опір гендерним перетворення в Україні: дослідження антигендерних рухів та їх наративів

Організація
Громадська організація «Асоціація «Жінки в медіа»
Керівник проєкту
Єлизавета Кузьменко
Бюджет
132500,00 грн
 
Виявлення інформаційних загроз впровадженню гендерно орієнтованої політики в Україні та рівня їхнього впливу на суспільну думку. Запис 10 інтерв'ю (лонгрідів) з активістками, які стикалися із діяльністю антигендерних рухів під час вуличних акцій, публічних та освітніх заходів (круглих столів, тренінгів, дискусій тощо).