Річні звіти

Завантажити
в форматі PDF (1.4 Mb)
Робота УЖФ у цифрах – 2018
Завантажити
в форматі PDF (3.53 Mb)
2014 рік став роком нових, досі не знаних, викликів, але він також став і часом нових можливостей і ми намагалися прожити цей рік, так як ніколи.
Завантажити
в форматі PDF (0.87 Mb)
2013 рік був бурхливим, але продуктивним для Українського жіночого фонду. Оскільки Фонд рухається до 14-го року підтримки роботи жіночих НУО в Україні та сусідніх країнах – Молдові та Білорусі, - ключовою темою роботи Фонду в цьому році було посилення: більш глибоке занурення у створення структур громадянського суспільства, що веде до посилення можливостей жінок та трансформаційним змінам в українському суспільстві.
Завантажити
в форматі DOCX (0.03 Mb)
Річний звіт за 2012 рік
Завантажити
в форматі PDF (1.87 Mb)
2011 рік Український жіночий фонд (УЖФ) зустрів як зріла та потужна організація, яка має за плечима багаторічний досвід послідовної та цілеспрямованої роботи з втілення ідей ґендерної рівності у всіх сферах сус- пільного життя, з підтримки жіночого руху в Україні, Молдові та Білорусі.
Завантажити
в форматі PDF (0.77 Mb)
2010 рік - визначальний для Українського жіночого фонду. В цьому році Фонд відсвяткував своє десятиріччя. Святкування ювілею було доброю нагодою для того, щоб підсумувати досягнення, узагальнити набутий досвід та виробити стратегію на майбутнє, що є особливо важливим в часи політичних, економічних змін, які відбуваються в українській державі.
Сторінки12